Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Angliában hol bújkálnak a...

Angliában hol bújkálnak a szép lányok?

Figyelt kérdés

13 éves korom óta itt élek és azt vettem észre, hogy valami hiányzik. Azok pedig a szép kis angol lányok.

Hol vannak? Hol bújkálnak?

Ha látok is egy csinos angol lányt, végig nézek rajta és mit látni? Akkora bokája van mint a combom, és retkes tornacipő van rajta. Ráadásul van ez az új divat, ez a csúnya rojtos zokni és az lóg ki a böszme 42-es lába fölül.

Még muszlim lányokat is többet látni akik szépek, pedig azért nyilvánvalóan több az angol mint a bevándorló lány..

El vagyok keseredve :/

London, Manchester, Leeds, Bradford. Sehol se látni szépeket. Még college-ba se nagyon. Inkább csak pakisztán és indiai lányok vannak láthatáron.



2016. dec. 10. 16:22
1 2 3 4 5 6
 21/56 anonim ***** válasza:
Angolok úgy kollektívan valóban nem a szépségükről híresek, de azért biztosan vannak kivételek. Viszont, hogy tanácsoljak is valamit: nézz szét a lengyel bevándorlók között! :D
2016. dec. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/56 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy jön ide de az ember pont az ellenkezőjét gondolná a rideg időjárás miatt:D

Láttam egy táplázatot ahol a number 1 Magyarország, Anglia éppen a lista vége fele foglal helyet.

2016. dec. 10. 17:01
 23/56 A kérdező kommentje:
#23 a #19-re vonatkozott.
2016. dec. 10. 17:02
 24/56 anonim ***** válasza:
100%

Azért én arra is kíváncsi lennék, mi neked szép? Mert mindenkinek más. Az, hogy "tipikus magyar szépség" még így általánosságban nem jelent semmit:)

De az a divat tényleg ronda...

17/L

2016. dec. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/56 A kérdező kommentje:

#25 Igazából nem nagyok az igényeim lányok terén.

Legyen szép arca, szép mosolya, hosszú haja. (Kedvencem barna, de a többivel sincs bajom, kivéve az átlátszó szőke/tejfölös :D)

Ne legyen túlzottan magas, ne legyen retkes a cipője.

És nekem bejön ha kicsit "szakadt" az öltözködése, és már meg is vakultam a szerelemtől :D

És pont ilyen angol lányt nem nagyon látok sehol sem :/

Észrevettem, hogy az angol lányok elég aránytalanok. Mint ahogy már írtam, elég gyakori náluk a 42-es láb, combméretű bokával..

2016. dec. 10. 17:24
 26/56 A kérdező kommentje:

Magyarországon kiállok egy forgalmasabb utcára és második lány tud tetszeni. Itt sajnos nem monhatom el ugyanazt :D

(Csak egy példa)

2016. dec. 10. 17:26
 27/56 anonim ***** válasza:

Értem:)

Hát akkor nincs hátra, haza kell jönnöd, hogy minden második lány tetszhessen:D

2016. dec. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/56 A kérdező kommentje:

Attól félek énis:D

Még pár év ide-oda, mit számít az már. Várok én, azzal semmi gond:)

De kezdek átpártolni a muszlim lányokhoz. Hogy lehet némelyik ilyen szép :]

Ilyen a szemük *.*

És általában ilyen a mellük ( . Y . )

De viccet félre téve, sokszorosa a szép lányok aránya még náluk is, nem úgy mint az angoloknál :D :/

2016. dec. 10. 17:34
 29/56 anonim ***** válasza:
Hol a kötél?
2016. dec. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/56 A kérdező kommentje:
Brit tudósok megállapították, hogy az angol dupla-matracos ágyam elég magas ahhoz, hogy a nyakamat törjem mikor épp onnan leesek. Szóval kötélre semmi szükség. Inkább levágódok az ágyamról
2016. dec. 10. 17:39
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!