Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Angliában hol bújkálnak a...

Angliában hol bújkálnak a szép lányok?

Figyelt kérdés

13 éves korom óta itt élek és azt vettem észre, hogy valami hiányzik. Azok pedig a szép kis angol lányok.

Hol vannak? Hol bújkálnak?

Ha látok is egy csinos angol lányt, végig nézek rajta és mit látni? Akkora bokája van mint a combom, és retkes tornacipő van rajta. Ráadásul van ez az új divat, ez a csúnya rojtos zokni és az lóg ki a böszme 42-es lába fölül.

Még muszlim lányokat is többet látni akik szépek, pedig azért nyilvánvalóan több az angol mint a bevándorló lány..

El vagyok keseredve :/

London, Manchester, Leeds, Bradford. Sehol se látni szépeket. Még college-ba se nagyon. Inkább csak pakisztán és indiai lányok vannak láthatáron.



2016. dec. 10. 16:22
1 2 3 4 5 6
 41/56 A kérdező kommentje:

Okés anyu, vigyázok nehogy megerőszakoljanak :)

De most komolyan. Csak mert pakisztán akkor már terrorista? :D

Több generáció óta itt élnek, rosszabb esetben is csak a szülei születtek itt.

2016. dec. 10. 19:38
 42/56 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok, és jót akarok, de látom feleslegesen.

Paki srác az exem, aki Európában él a családdal.;)

2016. dec. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 anonim ***** válasza:
Én is Angliában élek, és igazad van :D De én lány vagyok, így engem ez nem zavar. Az egyetemen, ahová járok, van pár szebb lány, de mindig külföldiek. Az angolok közül sok a dühös feminista-kinézetű, vagy csak simán igénytelenek.
2016. dec. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 A kérdező kommentje:

Jól kifogtad akkor :/

Ha már volt közeli kapcsolatod muszlimmal akkor megválaszolnád azt, hogy egy muszlim lány foglalkozhat keresztény fiúval?

Bár az osztálytársaim nem annyira vallásosak, de tegyük fel ha mégis.

Muszlim ferfi elvehet keresztény nőt. Muszlim nő összejöhet keresztény férfival?

2016. dec. 10. 19:54
 45/56 A kérdező kommentje:

#44 Végre valaki áterzi mit érzek :/ :DD

College-ba járok, és itt is inkább csak a külföldi lányok a szépek. Bár más europai lányokkal nem nagyon találkoztam, csak indiaiakkal. De még ők is szebbek.

Angol lányokról ordít az igénytelenség. A madárfészek hajat meg nem is értem :/

2016. dec. 10. 19:57
 46/56 anonim ***** válasza:
De az a furcsa, hogy az itteni férfiakat nem is érdekli ez. Legalábbis nagyon sokszor láttam 10/2 kinézetű nőt teljesen normális férfival. Szerintem az igénytelenség nagyon sokat ront rajtuk, meg ugye az arcukról nem tehetnek. Viszont most tél van, így előszedik a crop top-okat, remekül tudnak kinézni.
2016. dec. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jól beleláttam a muszlimok életébe, de elég is volt.:)

Nagyon ritka az, hogy muszlim nő-keresztény férfi között létrejöjjön a házasság. Ennek oka az, hogy a vallást így nem tudják továbbvinni, mivel náluk a gyermek az apja vallását kapja. A család nem menne ilyenbe bele, szinte biztos, még akkor is, ha azt írod, hogy nem olyan vallásosak.

Sokkal gyakoribb a muszlim ffi-keresztény nõ házassága, de az esetek többségében a nõ elõbb-utóbb áttér az iszlám hitre.

2016. dec. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/56 A kérdező kommentje:

#48 Nővérem keresztapja muszlim. Vagyis első unokatestvérnek lett egy muszlim férje. Már egy 16-17 körüli gyerekük is van. Fura egyébként, hogy itt kérdezgetek ilyeneket, simán megkérdezhetném őt is :D bár lehet megsértődne :/

Nem tudom, hogy felvette volna a feleség a vallást, de akkor valószínű.


Szerintem a brit lányokon az a rojtos zokni a legviccesebb :DD Valaki tudja a nevét?

2016. dec. 10. 20:11
 49/56 anonim ***** válasza:
valószínű - ha "keresztapa" lett nem maradt muszlim :))
2016. dec. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 A kérdező kommentje:

Jaa tényleg bocsi :D nem is kapcsoltam.

Annyit tudok, hogy amikor nővéremet keresztelték, akkor kint várt a templom előtt. Tehát nem ment be. Csak aláírta a papírokat és annyi. Azt nem tudom, hogy maradt muszlim, vagy felvette a keresztényt.. szerintem muszlim maradt, mert azt a ramadan ünnep félét is betartja. Fiával együtt.

2016. dec. 10. 23:05
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!