Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Angliában hol bújkálnak a...

Angliában hol bújkálnak a szép lányok?

Figyelt kérdés

13 éves korom óta itt élek és azt vettem észre, hogy valami hiányzik. Azok pedig a szép kis angol lányok.

Hol vannak? Hol bújkálnak?

Ha látok is egy csinos angol lányt, végig nézek rajta és mit látni? Akkora bokája van mint a combom, és retkes tornacipő van rajta. Ráadásul van ez az új divat, ez a csúnya rojtos zokni és az lóg ki a böszme 42-es lába fölül.

Még muszlim lányokat is többet látni akik szépek, pedig azért nyilvánvalóan több az angol mint a bevándorló lány..

El vagyok keseredve :/

London, Manchester, Leeds, Bradford. Sehol se látni szépeket. Még college-ba se nagyon. Inkább csak pakisztán és indiai lányok vannak láthatáron.



2016. dec. 10. 16:22
1 2 3 4 5 6
 51/56 anonim ***** válasza:
Emma Watson gyüjtögeti őket magának...
2016. dec. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/56 anonim ***** válasza:
Egy muszlim férfi sohasem térne át, nekik a vallásuk fontosabb bárminél, mindennél.
2016. dec. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/56 anonim ***** válasza:
Látszik,hogy neked is a külsősèg a minden,vicc^^
2016. dec. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/56 A kérdező kommentje:

Őhh már megbocsáss!?

Baj ha nem jön be a retkes tornacsuka, 42-es láb és zsíros haj kombó?

Igényei mindenkinek lehetnek. Nem?

De amugy sem vagyok válogatós lányok terén, de ennyire ne süllyedjen le senki.

2016. dec. 11. 22:04
 55/56 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy az angol noi szepsegeszmeny egeszen mas, mint a magyar?

En csak abbol gondolom ezt, hogy angol filmekben a foszereplo "szep" no mindig olyan, akit szerintem mi eszre sem vennenk. Sapadt, vekony, hosszukas arcu, seszinu hajjal.

2016. dec. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/56 A kérdező kommentje:

#55 Meglehet. Bár filmekbe mindig a legszebbeket teszik. De ha az a legszebbjük...akkor már ugrom is az ágyamról.

Nem tudom, hogy bárkinek bejönne ez a stílus meg öltözködés. Lehet az angol férfiak is sírnak emiatt, de hát ezt adta a sors :D

2016. dec. 12. 12:34
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!