Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Veled volt már olyan? Kapcsola...

Veled volt már olyan? Kapcsolat-szakítás/barát eltávolodás, túlreagálás.

Figyelt kérdés

Csak az válaszoljon, akinek volt hasonló tapasztalata volt, és leírhatja konkrétan a személyes helyzetét.


Veled volt már olyan, hogy nem igazán ártott neked egy ember, de mélységesen haragudtál rá attól, hogy amikor kedvelted, és "mindent megpróbáltál tenni" a kapcsolatért, úgy érezted, hozzád képest mások közömbösek, még sincsenek olyan csalódásaik, mint amik neked voltak? Nem értetted, hogy mi a baj egy kapcsolatban, de folyamatosan pattogtál a "hibáidon", amik okozhatták, miközben menthetetlenül túlreagáltad?


2016. márc. 19. 15:13
 1/4 anonim válasza:
Nem tudom mennyire hasonlit de azert leirom. Es elore is bocsi hogy nem irok ekezeteket, csak telefonrol vagyok. Szoval. Van egy fiu aki tetszik masfel eve. Eddig nagyon sokat beszeltunk es nagyon joba vagyunk. Neki eleg sok baratja van, meg mondta is hogy vannak dolgok amiket csak en tudok, ezert ereztem magam kulonlegesebbnek, de sajna 2 hete szinte semmit se beszelunk. Konkretan mar a meggyilkolasara keszulok. (Najo nem) Annyira tulreagalom a helyzetet, tobben is mondtak. Mar gyulolom ot, elegem van belole, mert undorito amit csinal. Igen en igy gondolom. Mert o soha nem ir ram szinte csak en. En ezt szoktam tulreagalni, nem tudom mennyire tartozik ide de azert leirtam lol
2016. márc. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Eléggé idetartozik, szerintem ez is túlreagálás része. Engem is a magam helyzetében idegesített már az, hogy valaki nem keresett, akiről azelőtt elhittem, hogy tart hozzám, és én is emiatt elkezdtem ragaszkodni.

Sok mindennel igyekeztem kimutatni a kötődésem/szeretetem, végül olyan érzésem lett, mintha hiába pazarolnám az időm és figyelmem a másikra, ami nagyon bosszantó.

2016. márc. 25. 22:51
 3/4 anonim válasza:
Hát igen sajna:( de az a baj, hogy ez ellen nem tudok mit tenni:( első voltam
2016. márc. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
én sem, de nem is akarok tenni:)) max. magammal tehetem azt, hogy ne ilyen embert vegyek komolyan, akit nem lehet!
2016. márc. 26. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!