Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mia véleményetek a mai 17 év...

Mia véleményetek a mai 17 év körüli fiatalokról, hogy midnen hétvégén részegek, cigiznek esetleg még drogoznk is?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy vannak kivételek, de gyakran buszmegállókban másról se beszélnek csak arról, hogy "pénteken de beb*sztam, nem emlékszek semmire, ..."

Most ez a normális? Esetleg ez volt mindig?



2016. dec. 14. 21:05
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
90%

Nem tudom hogy vagytok vele, nekem a péntek a felszabadulásról szólt.

Jó nevelést kaptam, de lettek barátaim, és nem puszta ivócimbik. Velük lógtam, hajnalokig, és volt hogy eléggé berúgtam, sőt volt hogy füveztünk, de közel sem lettünk ettől agresszívak, vagy bunkók, sőt, mi vonzottuk oda az embereket, és mindenkivel jó beszélgető viszonyba kerültünk.

Volt hogy ökörködtünk, de gondolom más se elemi matematikáról szeret a legjobban diskurálni borozás közben.


És hogy vannak olyanok, akik arra büszkék, hogy jajj de berúgtam? Lekakilhatod, ha nem neked újságolják, de még ha neked is, elengeded a füled mellett.


Kocsmák voltak eddig, és lesznek is. Bunkók is lesznek, és jófej ivók is.

2016. dec. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
84%
Amikor én voltam 17 éves, akkor is ez ment, pedig az 20 éve volt. Aztán mindenki felnőtt és normális ember lett.
2016. dec. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
38%
Hát, én történetesen 17 éves lány vagyok, ez az utolsó évem a gimiben. Rocker vagyok, imádok bulizni, koncertekre járni, szóval benne vagyok ebben a körben. Ami engem illet, nem cigizel
2016. dec. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
0%

bocsi, véletlen elküldtem, elözö vagyok



szoval nem cigizek, nem iszok. Borzasztoan elitélem ezt a dolgot. Látom a barátnőimet egyik srác szájábol a másikba dugják a nyelvüket, mondván hogy részegen nem számít. Sajnos ez lett a menő...

2016. dec. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
76%

Egyrészt mindig is ez volt, max régebben drogozni nem drogoztak annyit, mert nem volt ilyen könnyű hozzá jutni.

Másrészt mikor csinálják, ha nem fiatalon? 20 éves vagyok, a gimi utolsó éveit végig buliztam, sokat ittam, néha egy-egy vicces cigi is bejátszott. Mégis ember lett belőlem. Most egyetemre járok és dolgozok, és még mindig szívesen megyek el iszogatni hétvégén, de már korántsem bírom úgy az éjszakai életet. Megöregedtem, na. Van aki csak huszonéves korában kezdi ezt. Van aki, mint én is, addigra már kb kinövi. Van aki meg soha nem érzi magáénak a bulizós életformát. Ez van. Az emberek különbözőek. Én nem sajnálom, hogy 16-18 évesen két végén égettem a gyertyát, mert túl vagyok ezen a korszakomon, és már jobban értékelek egy nyugis beszélgetős estét kettesben a barátommal vagy szűk baráti körben, mint az iszunk-hányunk-bele fekszünk bulikat.

Szerintem az emberek túl hamar ítélkeznek hülyeségek alapján. Mindenki csináljon amit akar, bulizzon amennyit akar, ettől nem lesz rosszabb ember. Előbb-utóbb úgyis kénytelen szinte mindenki felnőni.

2016. dec. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Vannak barátaim, normálisan élhető közegem, nem vagyok lelki beteg. Igen, füvezek. ÉS??? Elég drága, szóval nem is szoktam sokat. Ennyi. Most ettől nem leszek kevesebb ember!
2016. dec. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

#15 - mit jelent a "régebben"? Mert 20 évvel ezelőtt 3 percbe tellett szerezni akár szintetikus könnyű drogokat (eki, spuri, papír, gomba), akár füvet. Persze ezektől már nem állt messze a közepes cucc sem, de az mondjuk... 6 percbe tellett :D

30-40 évvel ezelőtt meg a drog kimerült a szipuban (többé kevésbé).

Ma például fogalmam sincs, hogy hová kellene fordulnom, pedig bizonyára ugyanaz a helyzet, mint 20 éve. A lényeg minden korban az, hogy milyen közegben élsz.

2016. dec. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
73%

Jól csinálják, élvezzék, megtehetik.

Én csak irigykedni tudok rájuk, mert nekem nincs senkim, akikkel "be tudnék baszni", így elkeseredve hallgatom fél füllel a társaságok beszámolóit. 16/L

2016. dec. 22. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Te amugy hany eves vagy? 30-40 eve is voltak drogok meg alkohol.. Csak, akkor nem ilyen szintetikus szarok es mindenfele meregbol osszer*cskazott lottyok, mint ma. Regen a sor meg sor volt.. Nem jartunk tomott klubbokba, ahol uvoltott a fostos zene. nem kevertuk az alkoholt energiaitallal. Az, akkori cigik (A marlboro piros) meg az igazi volt es nem voltak olyan erosek sem a cigik mint ma.. Ja es fele annyiba kerultek es kevesbe karos volt mint ma
2016. dec. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!