Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Elégedetlen vagyok magammal...

Elégedetlen vagyok magammal nagyon?

Figyelt kérdés

Több dolog miatt is nagyon szomorú vagyok mostanában, de mégjobban ideges. Csak egész nap idegeskedek ezek miatt, persze van ok ezen csodálkozni, amikor másnak ottvan minimum tíz barát, esetleg a kiszemelt fiúról kiderül, hogy a lány (annyira) nem jön be neki, és már azért nyavalyog? Persze mindenkinek van joga kiadni, így nekem is.

Pedig nekem még nem is ilyen ,,jó'' a helyzetem.

Túlsúlyos vagyok, 155 centisen 83 kiló, ami miatt szerintem a kérdés olvasói már elfintorodhattak. Egyfolytában folyik rólam a víz, a hasam tényleg!!! nagyobb, mint egy 5 hónapos terhes nőnek, még leírni is undorító, nemhogy így élni. Bár mostanság kicsit elfogadtam magam, ami az jelenti, hogy nem akarok egyszerre beleugrani a kútba a 83 kilómmal. Igaz, elégedetlen vagyok magammal, de az arcom szép, és nem erre a malactestre illik, mintha egy mangalicára photosoppolták volna át a fejem.

Mint említettem, kicsit megbékéltem magammal, de elég meglátnom a neten a 44 kilós, 400 lájkos, 80 szívreakciós korombelieket facebookon, azonnal - tudom a mai kritikus társadalomba ezt kínos bevallani - bántani kezdem magam, és az életkedvem nem is kérdés, hogy mennyire elmegy, és sikítani tudnék a dühtől.

Persze nem arról van szó, hogy 60 kilóval legyek kevesebb, de azért ez már nevetséges.

A másik, hogy egy barát, egy nem sok, de egyetlenegy sincsen. A neten van egykét lány, akikkel beszélek nagy-nagy ritkán, aztán ennyi.

Nem tudom, hogyan szerezhetnék barátokat, mert azért a Starbuckba mégsem állhatok 3 tizenéves korombeli elé, hogy ,,Sziasztok, leszünk legjobb barátnők?''


Várom a megértő emberek megsegítő válaszait.

14/L



2016. dec. 15. 00:09
 1/7 anonim válasza:

Ha problémád van a testeddel azon csak te tudsz változtatni.

Kezdj el egészségesen étkezni kevesebb zsír, szénhidrát és mozogj, sportolj sokat.

Ha te nem vagy képes változtatni ezeken a dolgokon vagy tenni azért hogy lejjebb adj a súlyodból akkor nem tudlak sajnálni.

2016. dec. 15. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Sport
2016. dec. 15. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én is tudom milyen ez az érzés, igazából nekem sincsenek barátaim, csak neten. És könnyen féltékeny tudok lenni, amikor látom, hogy más mennyire könnyen szocializálódik, lazul, a társaság középpontjában van, mindenki imádja, körülveszik a csajok stb. És az az érdekes, hogy igazából nem is vágyom erre (a csajokat leszámítva :D ) mert alapvetően nem rossz dolog itthon ülni, és kockulni, de ilyen helyzetekben mégis féltékeny tudok lenni, hogy miért azt nem tudom.

Kifejezetten kövér szerintem nem vagyok, de sajnos van rajtam felesleg (180 cm mellé vagyok 94 kiló) na meg a felsőtestem sajnos borzalmas, és sokszor arra gondolok, hogy semmi esélyem egy szálkás, kisportolt testalkatú sráccal szemben (bár igazából nem ez a legrosszabb, a zárkózottságom sokkal nagyobb hátrány a lányok terén)


Javasolni így most csak annyit tudok, hogy valahogy próbálj meg egészségesebben táplálkozni, meg többet mozogni, de persze ezt könnyű mondani, nekem sem megy, főleg hogyha rossz kedvem van, akkor csak az a vége, hogy eszek valami csokit, mert legalább az legyen.

2016. dec. 15. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Megfelelő táplálkozással és sportolással óriási eredményeket lehet elérni, ahogy az előttem lévők is írták, de a legfontosabb az akaraterő megléte, hogy változtatni tudj. Célokat kell kítűzni, amit fokozatosan lehet teljesíteni.
2016. dec. 15. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
48%
Ez elég depressziósan hangzott.
2016. dec. 15. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Casper992 válasza:

A sport meg a helyes táplálkozás jó dolog, de lehet genetika. Én is ismertem egy ilyen lányt, és jelentősen megváltozott az alakja, kb 16-20 éves kora között.

Amúgy minél inkább idősebb leszel, annál inkább értékesebb az ember jelleme. szóval azok az FB "lánykák" akikre olyan féltékeny vagy elég nagy eséllyel a nyomodba sem érnek emberségből. És amíg szép lányból több van mint kedvesből addig nem kis értékről beszélünk....

2016. dec. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én meg 184 centihez 61 kiló vagyok, és 63 volt a csúcs, és akkor azt a két kilót egy év alatt szedtem fel állandó zabálással és rengeteg sporttal. Mindez egy olyan országban ahol "a férfi 100 kilónál kezdődik" Ezt csak azért írom le hogy lásd mindenkinek megvan a maga keresztje.

Ha abból indulok ki hogy mindig könnyebb elvesztenünk dolgokat, akkor egy kis akarattal simán leadhatnál mondjuk 25 kilót, mondjuk 8 hónap alatt.

2016. dec. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!