Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Elegedetlen vagyok magammal,...

Elegedetlen vagyok magammal, hizni szeretnek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
az osztalyban es az egesz evfolyamon az osszes tobbi lany sokkal magasabb "gombolyubb", mint en,es emiatt sokszor nagyon rosszul erzem magamat.151 cm.,33 kg.,13 eves vagyok.hogyan tudnek megnoni vagy csak kicsit kigombolyodni?a valaszaitokat elore is koszonom :)

2014. ápr. 7. 19:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt, hogy mikor fogsz "kigömbölyödni", sajnos nem tudod szabályozni. :( Én is nagyon sokáig kis gebe voltam, mire rendes alakom lett. Gondolom te is későn érő típus vagy. A hízásban meg nem nagyon tudok sajnos tanácsot adni.. én is voltam kifejezetten sovány, de aztán valahogy csak elmúlt (ezt most elég hülyén fogalmaztam meg :D), szóval gondolom én genetikailag voltam olyan, vagy ilyesmi. 14/L
2014. ápr. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
es te hogy alltal hozza?vagy mennyire zavart?
2014. ápr. 7. 20:03
 3/5 anonim ***** válasza:
Eléggé zavart, mivel nekem is szinte minden velem egykorú ismerősömnek kezdett szép alakja lenni ilyen 12 éves kora körül.. Először megpróbáltam többet enni, hogy hízzak, de valahogy nem akartak rámjönni a kilók, úgyhogy kénytelen voltam beletörődni. De ez kb. másfél éve volt, azóta már egyáltalán nem vagyok sovány :) de sajnos nem tudom megmondani miért, egyszerűen megváltozott az alkatok az elmúlt években
2014. ápr. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
kerhetek meg mastol is valaszokat? :)
2014. ápr. 9. 15:08
 5/5 Kővári Lili válasza:
Én is 13 éves vagyok, 142cm, és 35 kg. Az osztálytársaim már el kezdtek csúfolódni velem, hogy milyen vékony vagyok. Én is szeretnék hízni, de valahogy nem mennek rám a kilók. Én ezt csinálom.: Egy héten edzek háromszor,pl gugolás, fekvőtámasz, felülés,futás. Sok műzlit, gabonapelyheket eszek, mert abban rengeteg a kalória, és sok fehérjét eszek. Egy felnőttnek, 2000-2500 kalória bevitel kell naponta, ezért nekem gyereknek naponta 2000 kalóriát kell bevinnem, ha hízni szeretnék.Ha ezeket megcsinálom rendesen, akkor 1-2 hónap múlva, már lehet látni egy kicsit a változást. Persze nem szabad elsietni az egészet, mert akkor annak súlyos következményei is lehetnek. Vagy ha gyorsan hízol, akkor gyorsan nyúlik meg a bőrőd, ami látszódni is fog néhány helyen.
2014. máj. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!