Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 178 cm magassághoz a 67,5 kg...

178 cm magassághoz a 67,5 kg vagyok, és egyszerűen még mindig megszállottan fogyni akarok, miért? Miért vagyok elégedetlen magammal? Más is van így ezzel?

Figyelt kérdés

95,5 kg-ról indultam anno, és egészséges étkezéssel, illetve rendszeres napi mozgással (dvd-re torna, kocogás, tempós séta) sikerült leadnom 28 kg-ot.

De még mindig elégedetlen vagyok.

Egyszerűen csak arra vágyom, hogy kevesebbet mutasson a mérleg, még még még laposabb legyen a hasam, feszesebb a bőröm (mert ugye mozgok rendszeresen).

Családom és mások szerint már nagyon vékony vagyok (jó vicc!) de azt mondják, nekem van a fejemmel a baj, mert nem tudom megszokni az új, vékony önmagam.

Igaz, én még mindig nagydarabnak látom magam a tükörben, de szerintem azért, mert az is vagyok.

Pedig olyan jó lenne még vagy 5-6 kg-ot fogyni, bár szerintük akkor már elcsúnyulnék a súlyveszteségtől.

Át tudja ezt érezni valaki?

Mert nem tudom, hogy ez most probléma, vagy mi történik velem?



2012. júl. 18. 18:46
 1/5 anonim ***** válasza:
csinálj magadról egész alakos fényképet, ott jobban meg lehet látni hogy mi a valós helyzet, mint a tükörben.
2012. júl. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

én 181cm és 62kg vagyok, most nyáron fogytam 4 kilót(soha nem voltam kövér, csak elégedetlen) de nem látok semmi változást. a combom zavar, tornázok, fogyózok, de semmi..:(

nálam 60kg a cél (vagy esetleg 59-58. de lejjebb nem akarok menni)

régen csak néha néha álltam a mérlegre, de most már naponta. Mindig félek, hogy nem kevesebbet hanem többet fog mutatni..szerencsére eddig mindig vagy ugyanannyit vagy kevesebbet mutatott.

szóval átérzem a helyzeted.

2012. júl. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
próbálj meg mást változtatni, például a hajad, vagy a ruhatárad, olyan cuccokat viselni, ami kiemeli az alakodat. én is ugyanilyen magas vagyok, a célért még küzdök, de érzem, h meglesz.:)) annyira nagy változást még én sem látok, bár szerintem nem is fogok, mivel mindig nézegetem magam a tükörben:DDD visszatérve, szerintem ne fogyj többet, inkább csak tartsd szinten, és hallgass a családodra!:))
2012. júl. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
en 177cm vagyok es 50 kilora fogytam igy most egesz elegedett vagyok magammal de a szuleim es az orvosok azt eroltetik hogy legalabb 58 kilo legyek...
2012. júl. 21. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Az embernek két év kell hozzá, hogy megszokja az "új" alakját, adig a tudat meg elsz róla győződve, hogy neked fogynod kell.
2012. aug. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!