Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Elhagyott a párom, mert nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagyott a párom, mert nincs semmi önbizalmam és mindig elégedetlen vagyok magammal, volt már vki ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Van egy fiam, a terhességnek nyomai vannak a hasamon, nem tudom magamat elfogadni olyannak amilyen vagyok, mindig takargattam magam, szégyenlősködtem, és besokallt hogy ez neki mennyire fáj hiába akar belém önbizalmat önteni én nem változtattam. Most megígértem neki hogy fogok változtatni, rendet rakok a fejemben de azt mondta hogy ha eddig nem ment ezután se fog és hogy csak azért hogy Neki jó legyen nem kell, magam miatt. Mit csináljak, nagyon szeretem, de nem mond semmi bíztatót hogy reménykedhetek-e még valamiben.
2015. szept. 27. 10:19
 1/8 A kérdező kommentje:
A párom nem a fiam apukája.
2015. szept. 27. 10:20
 2/8 anonim ***** válasza:

járj edzeni...

Ha büszke vagy a fiadra akkor ez a természet vele járója!

merd vállalni a terhesség nyomait aki kikacag és beszól annak mondd el h az ő anyja is így néz ki!

a párod ha nem lenne elégedett a külsőddel valószínűleg nem lenne veled!

Borzasztó ha egy férfinak folyamatosan a lelket kellene önteni egy nőbe mint... Megunja és elkezd kételyekre gondolni h az ő szava nem ér semmit vajon miért... Ha ezen kattog el kezd kihűlni az irántad való szenvedélye majd semlegessé válasz a számára...

2015. szept. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszönöm, de az edzéssel nem megyek semmire. nem tartom magam kövérnek, hanem a hasam... csíkok, megnyúlt bőr, de rossz leírni. azon nem segít az edzés sem.
2015. szept. 27. 10:35
 4/8 A kérdező kommentje:
és ha nem ad esélyt se hogy bizonyítsak, akkor mit tehetek?
2015. szept. 27. 10:35
 5/8 anonim ***** válasza:
Dolgozz magadon egy jó pszichológussal! A párod meg vagy megmarad vagy nem. Ne rá koncentrálj hanem magadra! Ezzel tudsz csak fejlődni. Ígérgetéssel nem! Ha látja a változást meggondolja a dolgot. De szerintem őt nem a csíkok zavarják hanem az hogy nagy ügyet csinálsz belőle.
2015. szept. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi
2015. szept. 27. 10:42
 7/8 anonim ***** válasza:

hogyne segítene az edzés feszessé teszi a bőrt ha épül egy kis izomzat stb... hosszú leírni

Másrészt az érzés hidd el az edzés a mentális egészségedet is karban tartja... Növeli az egót hidd el tudom :D

Tudnám képpel igazolni :D

2015. szept. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy nem elvezte a szexet, mert a huvelyed is kitagult? Csak konnyebb masra fogni.
2015. szept. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!