Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Aki 23. -án meghalt, annak...

Aki 23. -án meghalt, annak két ünnep közt meglesz tartva a temetés?

Figyelt kérdés
:(
2016. dec. 25. 07:28
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Ez sok mindentől függ,de a két ünnep között munkanapok vannak,szóval nincs akadálya elvileg.
2016. dec. 25. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
90%
Valószínűtlen, mert azért az ügyintézés is időbe kerül, 27.-ig meg senki nem fog ilyesmivel foglalkozni és azért lássuk be, aki teheti a két ünnep között is kerüli a munkát.
2016. dec. 25. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Ez azt jelenti, hogy közvetlen karácsony előtt semmit sem érkezett a család intézni, sem a Temetkezési Vállaltnál/Egyháznál, sem a koporsó, urna ügyében. Rokonság kiértesítése, stb. stb.

Még az is meglehet, hogy addig még a zárójelentést sem adja ki a kórház, márpedig amíg az nincs a család kezében, egyetlen "szolgáltató" sem áll szóba a temetés ügyében.

Ez már valószínű átcsúszik az új évre!

2016. dec. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
46%
A temetés akkor van megtartva, amikorra van szabad időben, illetve alkalmas a családnak is, lehet akár 2 hét múlva is.
2016. dec. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Attól is függ, milyen vallásu az illető. Van olyan vallás, amely nagyon gyorsan temet. Attól is függ, hol halt meg, otthon vagy kórházban, rendelkezésre állnak-e a papirok, stb. Városon vagy falun lesz a temetés, falun gyorsabb. Stb. De azóta már biztos informáltak.
2016. dec. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszönöm,hogy válaszoltatok! 29.-én lesz a temetés. Édesanyám halt meg :( Én 18 éves vagyok :(
2016. dec. 27. 20:01
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom....:-( ez nem derült ki a kérdésedből.


Fogadd őszinte részvétemet, sok erőt az elviseléséhez, borzasztóan fiatalon veszítetted el az anyukádat. Mi történt?

2016. dec. 28. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Fogadd részvétem! Most nagyon nehéz neked, nektek.
2016. dec. 28. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Azért tettem fel a kérdést ide,mert Rajtam kívűl Anyának nincs senkije. Férje sose volt. Élettársa nincs. Szülei rég meghaltak. Testvére nincs. Nekem sincs testvérem. Apám meg 2 napos voltam amikor elhagyott minket. Egyedül magamra számíthatok. Egymagam vagyok :(

Anyukám súlyos betegségben szenvedett. Rákos volt :( Ha nem lenne barátom akkor rég összeroppantam volna. Anyukája is segít mindenben amiben csak tud :( De rohadt nehéz :(

2016. dec. 28. 09:50
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom! Nagyon kemény, amit eddig végig éltél, éltetek.

Egyetlen gondolatba tudsz belekapaszkodni, én is ezt tettem, valamicskét segített: "Ő már nem szenved tovább! Neki már nem fáj!"

Minimálisan is, de valamicske megnyugvást ad... gondolj erre te is, talán-talán könnyebb lesz. De a könnyeidet el kell sírni, ne szégyeld, sírj, amikor sírni kell!

2016. dec. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!