Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Rossz vagyok? Kitartottam....

Rossz vagyok? Kitartottam. Mindig csak bent, bent. Mosás főzés, takarítás. Csak minek? Fiatalon NAIV voltam.

Figyelt kérdés
2016. dec. 26. 03:46
 1/9 A kérdező kommentje:
Inkább hiszel másnak. Mint a gyereked annyának. Aztán kezdetével nem én voltam aki egy csaló hazug volt.
2016. dec. 26. 04:13
 2/9 anonim válasza:
Körül írnád egy kicsit? Ezt így nem igazán lehet érteni, hogy mi a kérdés.
2016. dec. 26. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Jó voltam hozzá, átvert, hamis közösségi oldalai voltak, szépen szórakozott velem,miközbe otthon vártam. És még kitartottam,családom lehordja, meg mindenkit,engem is.nem hogy örült volnaa valaki kitartott mellette!
2016. dec. 26. 04:59
 4/9 anonim ***** válasza:
69%
Ha szerelemből mész férjhez,egész nap mosás, főzés, takarítás. Ha érdekből, akkor manikűr, pedikűr, fodrász. Elgondolkodtató!
2016. dec. 26. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem szeretem azokat a női dolgokat.mivel jól sminkelek,hajam cofban aztán annyi. És fordított esetben?ha férfi szerelemből vesz el? Vagy ha nem? :)
2016. dec. 26. 05:18
 6/9 anonim ***** válasza:
Amilyen gyorsan csak tudsz pattanj le ,ne érdekeljen se ház semmi csaka gyerekek és persze 1 biztos pont ahova tudod vinni őket, unalmas voltál neki szürke egér,aki főz most takarít,mint 1 házvezető nő , énis így jártam ,nálunk még agreszív is volt ütött vert ,nem ivott pedig ,nem tart téged semmiben,mert túl becsületes vagy nem ads a külsődre mert ugye a család az első ,de nem becsüli meg benned , én is itt hagytam a lakást, 5 év után kaptam vissza végrehajtoktól, addig inkább albérletbe voltunk a gyerköcökkel ,minthogy alárendelként éljek 1 mocsokkal !!!! most van 1 párom aki megbecsül és van közös gyerekünk azóta és nem bántam meg hogy leléptem ,sőt bánom hogy nem hamarabb
2016. dec. 26. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszokat:)
2016. dec. 26. 09:51
 8/9 anonim ***** válasza:
Sajnos van ilyen, próbáld feldolgozni és ne dühből cselekedni. Tanulj ebből és azért ne veszítsd el a bizalmad a férfiak felé, mondhatni rossz férfit fogtál ki. A szíved és lelked kitetted érte de ez a hála... Családoddal rendezd a kapcsolatod és beszéld meg velük hogy elvakított a szerelem (gondolom én). Kitartás és mindenképp arra törekedj hogy annyira legyen a kapcsolatotok jó hogy a gyerektartást fizesse...és gondolom nem akarsz ezek után együtt maradni vele, mert ezeket a dolgokat nem lehet csak jóvátenni egyből és a bizalom elvész akkor nincs sok értelme. Bármikor megteheti ezeket újra...
2016. dec. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!
2016. dec. 26. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!