Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Van, aki egyedül van most? Én...

Van, aki egyedül van most? Én igen, és önként döntöttem, elegem van a szilveszteri kötelező buliból.

Figyelt kérdés
2016. dec. 31. 17:38
1 2 3 4 5
 21/43 A kérdező kommentje:
Ja, a véres filmek hidegen hagynak, valami pszicho horrort, ha lehet, ajánljatok.
2016. dec. 31. 18:20
 22/43 anonim válasza:
Az Amerikai pszichót láttad már? Nem kifejezetten horror, de azért van benne láncfűrész.
2016. dec. 31. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:

Én a meló helyen vagyok most, gyakorlatilag egyedűl.


De rohadtúl "megfizetnek" ezért

2016. dec. 31. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
Nézd meg a Visszafordíthatatlant! Nem horror, de garantált, hogy nem fogsz rajta nevetni. :)
2016. dec. 31. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 A kérdező kommentje:

Na, ez érdekel :) Köszi.


De ha nagyon megvisel, számon kérem rajtad :D

2016. dec. 31. 19:20
 26/43 anonim ***** válasza:
Jaj ne már! Azt a filmet legalább NE szilveszterre ajánljátok... Nagyon nyomasztó... tényleg van mélysége, remek a rendezés és az ötlet, de rettenetesen nyomasztó... Tedd pár nappal későbbre, kérdező, ez a javaslatom...
2016. dec. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:

Hozzáteszem kérdező, az az film eléggé megalázó és nagyon erőszakos, ezen kívül iszonyú depressziós...


Nézz horror paródiát, ha már horror. ;) Vagy valami velős, pszicho felnőtt animét. :)

2016. dec. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:

Neeem fog megviselni, biztosan neeem... :D


26, igazad van, tényleg durva film (nem ijesztő, de nagyon nyomasztó), de nem ismerjük a kérdezőt, lehet, hogy szereti az ilyeneket.


Kérdező, ha tetszett, és bejönnek az ilyen nyomasztó filmek, akkor a Rekviem egy álomért címűt is megnézheted.

2016. dec. 31. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:

Bocs, de egy kissé gonosz dolog volt ajánlanod a kedves kérdezőnek a Viszafordíthatatlan filmet... :S


Idézem őt:

"Ja, a véres filmek hidegen hagynak, valami pszicho horrort, ha lehet, ajánljatok."


Gondolj bele, kérlek... Főleg hogy nőt aláznak véresre és akkor a durvább vonatkozását hagyjuk... meg az elején, ahogy szétmegy az ember agya a zúgástól, bele lehet szédülni, aztán jön a dráma fordulat... ehhh... Ezt Szilveszterre?? Főleg a kedves kérdezőnek... :(

2016. dec. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:

A Visszafordíthatatlanban nem a véren vagy az ijesztgetésen van a lényeg (írta, hogy a horrort se szereti), hanem azon, hogy nyomasztó. És azt mondta, hogy pszichohorrort szeretne, tehát a nyomasztóság valószínűleg nem zavarja.

De amúgy utána lehet nézni a neten, hogy miről szól, és ha úgy gondolja, hogy ez már túl durva, akkor nem nézi meg.

2016. dec. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!