Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Van, aki egyedül van most? Én...

Van, aki egyedül van most? Én igen, és önként döntöttem, elegem van a szilveszteri kötelező buliból.

Figyelt kérdés
2016. dec. 31. 17:38
1 2 3 4 5
 31/43 A kérdező kommentje:

" (nem ijesztő, de nagyon nyomasztó),"


Ijesztő nem érdekel, 49 lennék, a nyomasztó inkább, de attól meg beparázom.

A mai napig félek a Kisállatok temetője, vagy mi címe könyvektől.

2016. dec. 31. 21:01
 32/43 A kérdező kommentje:
Olyan pszicho film érdekel, aminek van mélysége, mert a véres baltás alakokon csak nevetni tudok.
2016. dec. 31. 21:02
 33/43 anonim ***** válasza:

[link]


Nagyon jó film, bár nem horror, inkább thriller :)

2016. dec. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
Akkor a Visszafordíthatatlan pont jó lesz. Nem ijesztő, nyomasztó, van mélysége, és garantáltan nem fogsz nevetni rajta.
2016. dec. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:

Látom a kérdezőre nagyon rá akarod erőltetni azt, hogy elmebeteg módon véresre veri kegy nő fejét, miközben megerőszakolják... Érdekes a felfogásod: nem ez a lényeg benne. Na ja, de a kérdezőnek kérdéses, h Szilveszterre egy le fog-e csúszni a torkán... :S


Ugyanis a Visszafordíthatatlan c. filmben akár lényeges rész ez, akár nem, kiszámított, elmebeteg módon megkínoznak egy nőt, megalázó módon. Ezt ajánlod neki szívből, főleg szórakozás gyanánt. No comment...


Ha nem volna Szilveszter, akkor, mondom, ESETLEG belefér, amennyiben képben van erről a kérdező és úgy dönt. De Szilveszterkor nyomorúságot sugározni nőnek nőkről?? Ennél még a vietnámi napalm támadás is könnyed szilveszteri szórakozás, pedig szegény vietnámiak...

:(

2016. dec. 31. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
De berúgtam. Igen, egyedül én is. Menni akartam tűzijátékot fotózni, de szerintem elhalasztom augusztus 20.-ára. Leszel a feleségem?
2016. dec. 31. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
64%

Én úgy vettem észre, hogy a kérdezőnek is elege van ebből a "szilveszterkor kötelező bulizni, csak pozitív dolgokra gondolni stb." mentalitásból, úgyhogy nem értem, miért hozod fel mindig, hogy pont szilveszterkor.


Másrészt a kérdező azt mondta, hogy pszichohorrort szeretne, ebből én arra gondoltam, hogy nem zavarja, ha nyomasztó egy film.

2016. dec. 31. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
Boldog újévet :)
2016. dec. 31. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:

Előző előtti: még mindig nem esik le neked, hogy nem a nyomasztó mivolta a filmnek ami gond...? Hanem hogy egy nőnek, nőt súlyosan alázó filmet ajánlottál (és mellesleg szórakozás céljára...).


(Nem beszélve h több szempontból is súlyosan kiábrándító a film... elmekórtani esetről film nem pont a szórakoztató kategória, csak zárójelben mondom.)

2017. jan. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 A kérdező kommentje:
Itt vagyok, mindenkinek jót az idén :)
2017. jan. 7. 00:07
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!