Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Az utcán folyton felismernek,...

Az utcán folyton felismernek, mert az apukám híres. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy sehová sem tudok kimozdulni, mert folyton leszólítanak, hogy "hé, nem te vagy XY lánya?"

És nagyon nagyon unom. Magántanuló vagyok, de az egy szem barátnőmmel sem mehetek le még a karácsonyi vásárra se, mert felismernek. Kérlek ne kérdezzétek ki vagyok, úgysem írom le.

Abban kérem a segítségeteket, hogy hogy tudnék elrejtőzni? télen oké, beburkolózok, de nyáron?

Régebben úgy öltözködtem mint apa, arról is le kellett tennem, mert rögtön tudták ki vagyok.



2017. jan. 6. 19:29
1 2 3 4
 11/33 llorTllorT ***** válasza:
60%
barkobázzunk 😜 szinész? politiKuss? bűnöző? celeb(tévésztár)?
2017. jan. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
86%
Ráhel, te vagy az? Megvan már a mobil?
2017. jan. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
42%
Hordj hidjabot, mint a buzulmán nők. (csadort, ha így jobban ismered) Amúgy vacak kamukérdés ez, Zsülikém.
2017. jan. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez megnyugtat, én akkor is leszarlak ha találkozom veled az utcán.
2017. jan. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
85%
Írd már meg privátban, hogy kinek vagy a lánya, mert én például egyetlen celebgyereket sem ismerek, csak Gáspárékat. :D
2017. jan. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
100%

"Régebben úgy öltözködtem mint apa, arról is le kellett tennem, mert rögtön tudták ki vagyok."


😀 ne haragudj, nem sértés, de erről az jutott eszembe, hogy fater járj szoknyában és haspolóban vagy te járkáltál öltönyben, nyakkendőben minden hová?

2017. jan. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim válasza:
28%

A találgatáshoz jó támpont lehet az öltözködés. Azóta azon agyalok, ki lehet olyan pasi, akinek annyira jellegzetes az öltözködése, hogy az alapján felismerték a lányát, illetve hogy kinek öltözött úgy a lánya, mint ő. Szóljatok, ha rájöttetek! 😀

Kérdező! Bocs, tudom, hogy ez nem tanács, de azt úgysem hiszem, hogy érdemlegeset kapsz...

2017. jan. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
44%

Szokd meg xd vagy bújj el egy barlangban xD.

->Mi van akkor ha felismernek?

Mi van akkor ha megkérdik?

Csak azt mondod, hogy igen az Ő lánya vagyok, de mennem kell szia!

->Kifejtenéd miért olyan zavaró ez?

->Hogy jutott eszedbe ez a hülyeség, hogy eltakarod magad? o.O


Elhiszem, hogy híres lehetsz, de engem őszintén nem érdekel ki vagy, hiába xd mondanád, hogy a Nagy Árpi vagy a Pisá Zoltán lánya vagy engem nem érdekelne :D.

Többiek ti, hogy vagytok ezzel?

2017. jan. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 llorTllorT ***** válasza:
9%
jópénzért kisérgetném amúgy telibefosnám ezzel a problémájával együtt.
2017. jan. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 Gugu Gabor ***** válasza:

Egyrészt nem tudom mennyire hasonlítasz a szüleidre/hány éves vagy stb.

De ha lehet és el tudod érni hogy ha lehet ne nagyon fotózzanak pld és váltasz egy stílust pld hosszú szőkéből rövid barnára akkor a felismerések nagy részét megúszhatod szerintem.

2017. jan. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!