Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Az utcán folyton felismernek,...

Az utcán folyton felismernek, mert az apukám híres. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy sehová sem tudok kimozdulni, mert folyton leszólítanak, hogy "hé, nem te vagy XY lánya?"

És nagyon nagyon unom. Magántanuló vagyok, de az egy szem barátnőmmel sem mehetek le még a karácsonyi vásárra se, mert felismernek. Kérlek ne kérdezzétek ki vagyok, úgysem írom le.

Abban kérem a segítségeteket, hogy hogy tudnék elrejtőzni? télen oké, beburkolózok, de nyáron?

Régebben úgy öltözködtem mint apa, arról is le kellett tennem, mert rögtön tudták ki vagyok.



2017. jan. 6. 19:29
1 2 3 4
 21/33 llorTllorT ***** válasza:
igen vagy operáltasd át magad.
2017. jan. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
59%

Ennyi hülyét.Most attól van merevedésetek,hogy egy ismert ember rokona is ismeri az oldalt,netán még kérdést is kiír rá?


Én elhajtanék mindenkit udvariasan,hogy "ne haragudjon,de nem vagyunk xy-al rokonok,sokan mondták már,hogy hasonlítok rá,pedig nem is ismerem".

2017. jan. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
83%

"Régebben úgy öltözködtem mint apa"


Győzike egyik lánya vagy? :D

2017. jan. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
71%
SZERIntem is Győzike lánya :DDDDDDD
2017. jan. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
77%
Álszakáll minden bizonnyal bevállhat, vagy ha nem, akkor hordj medve álarcot s ha megkérdezik miért hordod mond azt: most jöttem az állatkertből, ott kaptam a maci álarcot!
2017. jan. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
30%
Evelin? Virág a hugyos? Nem tudom ki a halál akarna oda menni hozzád föleg tömegesével szerintem beképzeled magadnak. Eléggé beteges lehetett az öltöz ködésetek... Zsülike.
2017. jan. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
40%
Áhá, megvan! Donatellácska! Ja, nem.
2017. jan. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:

Úristen, némelyik választól percekig szakadtam. :D

Természetesen én jártam "fiúsan".

És nem mondanám apát celebnek.

Nem magyar származású... Csak anya az. De kérlek ne próbáljátok kitalálni, nem mondom el!

És nem vagyok Orbán Sára sem 😂

2017. jan. 7. 10:53
 29/33 anonim ***** válasza:
65%

Egyeseknél rendesen elgurult a gyógyszer. Ez a proli üzemmód nem segít neki.


Egyébként, ha nem túl gyakori, akkor egyszerűen visszaköszönsz és mondod, hogy nem.


Ha naponta többször előfordul, akkor pedig ignoráld őket. Nyilván nincs se időd se kedved minden hülyével az utcán beszélgetni vagy szelfizni, hogy 2 perccel később elküldjön a csába, mert nem mosolyogtál elég szépen.

2017. jan. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
66%
Fekete pákó az apud??:-D
2017. jan. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!