Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit tennél, ha felcsengetnék...

Mit tennél, ha felcsengetnék a születésnapodon?

Figyelt kérdés

Egy csomag ajándékkal és azzal, hogy felszeretnélek köszönteni.

Ezt tervezem, fel csengetnék a lányhoz a születésnapján, felköszönteném és megajándékoznám.

Ismerjük egymást de nem beszélünk rendszeresen, nagyon ritkán beszélünk csak.

Szerintetek ezzel javulhat valamit a kapcsolat?

30f



2017. jan. 10. 10:20
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
51%
Azt gondolnám, de bunkó, hogy nem szólt előre, és nézném a kukucskálón, hogy tuti elmenjen.
2017. jan. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
6%
Lehet. Álltalában a lányok szeretik ha felköszöntik és ha meglepik őket. Mondjuk személytől is függ,hogy mi tetszik neki,de szerintem az ilyesmivel előrébbjuthat a kapcsolatotok! :)
2017. jan. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem beszéltek rendszeresen, de már tudod hol lakik. Nem tudom. Azért ez így...
2017. jan. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

"Nem beszéltek rendszeresen, de már tudod hol lakik. Nem tudom. Azért ez így..."


De hát akkor, hogy? Inkább ne? Vagy mit tanácsolnál?


22éves a lány.

2017. jan. 10. 10:36
 5/22 anonim ***** válasza:

"Ismerjük egymást de nem beszélünk rendszeresen, nagyon ritkán beszélünk csak."


Akkor ne csinálj ilyesmit, mert egy életre elriasztod. Hogy nem érzed ezt magadtól? Szerintem csak trollkodsz, de mondjuk komolyan veszlek egy percig: olyan lennél, mint a vígjátékokban a félős srác, akire ráköszön a "jó csaj" erre a srác zavarában szerelmet vall. Ne csináld, ha jót akarsz magadnak, ismerkedj normálisan.

2017. jan. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

"ismerkedj normálisan."


Na jó akkor mondjatok pár tippet, hogyan ismerkedjek normálisan, amivel van esélyem a sikerre?

2017. jan. 10. 10:42
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
A szülinapján ismeretlenül a lakására állítani a lehető legrosszabb időzítés. Nem jó pontot szereznél, inkább leírna. Gondolj bele, a szülinapján biztosan programja van olyanokkal, akiket szeret és ismer. Ebbe "rondítanál" bele
2017. jan. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Értem. Akkor mi lehet egy jó időzítés?
2017. jan. 10. 10:44
 9/22 anonim ***** válasza:
Hát a lakására soha ne állíts be hívatlanul.
2017. jan. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Ha már tudod a lakcímét, én oda küldeném az ajándékot csomagban. Felkelti az érdeklődését, van benne valami izgalmas, titokzatos. Attól kezdve őt is érdekelné, hogy kinek az érdeklődését keltette fel... Hány éves?
2017. jan. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!