Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit tennél, ha felcsengetnék...

Mit tennél, ha felcsengetnék a születésnapodon?

Figyelt kérdés

Egy csomag ajándékkal és azzal, hogy felszeretnélek köszönteni.

Ezt tervezem, fel csengetnék a lányhoz a születésnapján, felköszönteném és megajándékoznám.

Ismerjük egymást de nem beszélünk rendszeresen, nagyon ritkán beszélünk csak.

Szerintetek ezzel javulhat valamit a kapcsolat?

30f



2017. jan. 10. 10:20
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Hátborzongató. Az ilyen akciók csak akkor sülnek el jól, ha közeli barátok, családtagok, az ember párja csinálja. Ha egy félidegen felcsengetne (honnan tudja egyáltalán, hogy hol lakom????) Eléggé pszichopatának gondolnám.

Ha akarsz tőle valamit hívd el randizni.

2017. jan. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Mielőtt a kérdésedre válaszolnék kérdező mond meg légyszives, hogy a legutóbbi alkalommal, miről beszélgettetek? Honnan ismered?
2017. jan. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 piriiiii ***** válasza:
Honnan ismered? Esetleg add át neki abban a közegben (munkahely, iskola, közös barátok révén) az ajándékot.
2017. jan. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Hát ha te felcsengetnél, azon én igen-igen meglepődnék.
2017. jan. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Az tök jó aki azt javasolta, hogy küldd el az ajándékot, ne személyesen vidd. Vagy vidd oda és lépj le. Meg fog őrülni a kíváncsiságtól, hogy ki lehet az. Nekem ez anno nagyon bejött, amikor a párom udvarolt, 2 éve, 2 éjjel egymás utáni éjjel hozott egy szál vörös rózsát a kapunkra név nélkül, de én hamar rájöttem hogy ő az és be is vallotta.
2017. jan. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Engem még az is megijesztene, tekintve hogy nagy városban lakom, ha valaki csak az ajándékot tenné le. Kis köözösségben nyilván más, ott annyira nem furcsa, ha a másik tudja hol laksz, akkor is, ha nem mondtad el. Azzal értek egyet, aki azt mondta ott add át az ajándékot, amelyik közegben megismerted. Persze csak, ha ragaszkodsz az ajándékhoz. Egyébként pedig lehet mivel annyira nem ismered (így hogy vettél neki találó ajándékot??) jobban jársz, ha inkább meghívod inni egy kávét. Szólj neki, hogy tudod, hogy szülinapja van és örülnél, ha meghívhatnád ennek örömére egy kávéra.
2017. jan. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Engem az is megrémítene, ha cuccokat küldözgetne. Honnan tudja a címemet?
2017. jan. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Amikor még azt se tudtuk mit jelent a migráns kifejezés (bár sokan most sem tudják) én már akkor is megijedtem volna. Az a baj, hogy pl te sem érted miét ijesztő, amit szeretnél. Az ember lánya ilyenkor nem a bombától fél, hanem pusztán az emberi rossz szándéktól vagy attól, hogy valaki zaklatni fogja. A tudat, hogy valaki az ő engedélye nélkül kitudja milyen szándékkal szerezte meg a lakcímét. Valaki, akit nem ismer, tehát semmi garancia arra, hogyha nemet mondd, akkor felfogja és békén hagyja. Már az is ijesztő, hogy honnan tudja, hol lakik. Miért nem kérdezte meg tőle személyesen?...
2017. jan. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Személyesen, hogy mikor alig van/volt alkalom találkozni?
2017. jan. 10. 12:53
 20/22 anonim ***** válasza:

Én nem örülnék neki. Sőt annak sem örülnék, ha csak simán felcsengetnél hozzám. Hívatlanul nem megy sehová az ember. Max a rokonokhoz és a legjobb barátokhoz.

Ez olyan mintha én vinnék ajándékot a szomszédnak. Ismerjük egymás, néha még beszélünk is egy pár szót. De biztos kuplungosnak nézne, ha a születésnapján ott állnék a kezemben az ajándékával, meg el is küldene a p*csába.

Ezzel az ötleteddel, nem javulna a kapcsolatotok, inkább romlana.

2017. jan. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!