Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit tegyek, ha "nem találom a...

Mit tegyek, ha "nem találom a helyem" a világban? Többi lent

Figyelt kérdés

Igaz, csak 17 éves vagyok (ezért most kaphatom a negatív kommenteket, mert még csak "gyerek" vagyok)

De úgy érzem sehogy se találom a helyem. Vannak barátaim de nincs különösebben akivel folyton lennék vagy annyira közel lennénk egymáshoz. Ti is tudjátok (főleg iskolában) mindenkinek megvan a párja, nekem nincs állandóan, és ezzel nem azt értem, hogy váltogatom a barátaim, de ha pàratlanul vagyunk én maradok ki. És ez mindig is így volt.. Otthon is én lógok ki a családból, pl a bátyám a kedvenc és a kivétel és mindig is így volt.. Valamint vonzom a balszerencsét (egészségügyben IS pl) de minden màsban majdnem.. Fiúk közül is valahogy mindig a legaljasabbat fogom ki, persze ez nem életbevágó probléma. Egyik ismerősöm azt mondta, hogy ha létezik ilyen akkor én ilyen "rosszat kiváltó ember" vagyok pedig nem vagyok se ostoba se bunkó és azt hiszem csúnya se (átlagos). Én velem lehet a baj, ilyen a sorsom? Valaki hasonló helyzetben?



2017. jan. 10. 20:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát akkor ne a saját osztályodban barátkozz, az egész sulidban csak akad valaki, ha tényleg nem vagy buta ...-Valami sport?
2017. jan. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
osztályon kivűl is vannak barátaim, akikkel jóba vagyok, de sehol se találom, aki a "másik felem" lenne
2017. jan. 10. 20:48
 3/9 anonim válasza:
0%

Sajnálom... én 16 vagyok, de velem is így van.

Nem tudok rá mit írni.. egyszerűen csak leszarom.

Illetve ez nem olyan egyszerű természetesen, de... erősen próbálkozom vele.

Sok sikert.. :| :/

2017. jan. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy pont a "másik feled" is úgy gondolja, hogy nem vagy neki:) Nézz körül, sosem lehet tudni.
2017. jan. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem veled van a baj.
2017. jan. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem jól látod a világot, kedves kérdező. A világ ugyanis nem rólad szól. Te is csak egy résztvevője vagy. Nem neked kell megtalálnod a másik feledet, hanem neked kell valaki másik felévé válnod.
2017. jan. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Amiben te vagy az egy "letargikus" állapot ami az önkritidádból fejlődhetett ki magyarul sanszos nem szereted magad annyira hogy ki tudj mászni ebből a gödörből ezáltal valószinüleg többet törődsz a külső világgal mintsem magaddal

Ha gondolod szívesen segítek neked

Írj privit egy ideig én is ilyen voltam

2017. jan. 12. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem kor kérdése, hogy meg-e találtad a helyed a világban. Én 19 vagyok és nagyon sokáig így éreztem egészen pontosan 3-4 hónappal ezelőttig. Suli után igyekeztem dologzni és barátkozni, de nem ment. Bulikban ritkán vettem részt, meg ki sem jártam nagyon így nem találtam "társat". 3-4 hónapja brigádozom supermarketben és emellett elkezdtem boxolni is. A munkahelyemen annyi kedves ember van, hogy egyszerűen megszerettem az ottani munkát. Boxon pedig nem kezelnek úgy mint pl. a suliban vagy bárhol máshol ahol megláztak vagy bántottak. Aztán van egy távoli barátnőm aki mindig tartotta bennem a lelket már a megismerkedés óta. Velem nagyjából minden jó most már, neked is össze fog jönni csak meg kell találnod.
2017. jan. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Firedoom ***** válasza:

Masik felem? Ez megvan. Az osztalybol nem sokakkal jottem ki tul fenyesen ezert neten probalkoztam. Itt gyakorin sikerult megismernem egy sracot akinek a barati korebol sok normalis embert ismertem meg es az eleg volt szamomra, hogy szemtol szemben is kibontakozzak.

Nem fog menni azonnal, de ha keresed akkor megtalalod.

2017. jan. 15. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!