Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem találom a helyem a világba...

Nem találom a helyem a világban Miért van ez?

Figyelt kérdés

Elveszett vagyok pánikbeteg tömegben gyomorgörcsöm lesz hányingerem szédülök még a fejem is fáj bár lehet hogy az nem attól...Buta vagyok

Félénk hallk senki nem szerett:(

Ugyérzem ha tömegben vagyok hogy inkább a halál ezt komolyan mondom

Na és az uj suli,hogy bîrjam ki?????



2016. szept. 6. 11:08
 1/2 A kérdező kommentje:
Az egész elsőben kezdödött nagy mosoly köszöbés és mitt kapok vissza?Fuuuj de barna.Kreol bőrel születtem és nem tehetek róla.Mimd a testi lelki bántalmazások amitt átéltem egészen8adikig és uj suli szőrnyü lesz rettegek.Mist már tudom hogy milyen súlyos szó a rasszizmus hiszen ellenem használták.Ráadásul cigányok...Annyira kihatott az élettemre amitt csináltak hogy ne tekne el nap anélkül hogy a kinzó halálukra ne gondoknánk hogy mikor halnak meg??A szüleim mondják hogy miért vagyok ilyen hallk nyomi...Még ök is bántanak ezt nem birom ki az öngyilkosság minden nap elgondolkoztatt csak az öccsém ért élek aki 1iónapos és persze a húgom ért aki 10ébes a nővérem utálom zudom hogy szőrnyü de igaz.Miatta is évekig bántottak és ö is.És perzse kin csattan?Rajtam hogy miért nem szerettem miközben tudják hogy miattabis bántottak az apám ugy leégetett hogy hová tüntem 5-ödikben pedîg tudták hogy 2órával többig lesz a súli hogy az igazgató mő is rám szált sött az egész tanár hogy én nem találok haza meg ilyenek mikor de még a posrtás is hogy kiért nem megyek egyedül miért nem várom meg öket.Ráadásul késöbb a rokonaimal is voot összetüzésem egyszer pl:Súgtam a briginek húgomnak mert zajos volt hogy nem hallok semmit hogy én kibezélem őkett anyám sîrni kezdett hogy igy bántanak engem stb..:(
2016. szept. 6. 11:25
 2/2 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz velük. Válj erősebbé azokért, akik neked fontosak. Dobd el azokat a gondolatokat, amelyek bántanak, és hagyd, hogy elmenjen a füled mellett a beszólásuk. Ha gyengének mutatod magad, sosem fogsz tudni megváltozni. Te vagy az egyetlen, aki ezen változtatni tud. Emeld meg az állad, és mutasd meg, milyen erős is vagy valójában, még ha legbelül fáj is. Az elméd legyen tele csupa pozitív dolgokkal, amik egy kicsit is felvidítanak. Ha kevésnek érzed, akkor teremts még többet és többet. Az elején nagyon nehéz lesz, de hidd el, egy idő után könnyebbé fog válni. Illetve ne hagyd magad, mert addig ugyan úgy szekálni fognak.


Butának érzed magad? Mivel kapcsolatban? Mert nem mindegy. A felnőtté válással kapcsolatban? Alapvető háztartási dolgokkal kapcsolatban? Vagy? Ha tudod, akkor tegyél ellene. Ha van, akkor a témáról nézz videót, olvass. De semmiképpen se hagyd, hogy a lustaság vagy a rossz kedv legyőzzön. Minél többet tudsz, annál magabiztosabb leszel.


Sajnos vannak emberek, akik abban találják meg a "boldogságukat", hogy másokat megalázzanak, bántsanak. Ezért se mutasd meg nekik, mennyire megbántottak. Úgysem fogják megérteni, nem is akarják (tisztelet a kivételnek).


Tapasztalatból mondom, engem is piszkáltak már, de én magasról szartam a fejükre. Az elején nekem is nagyon nehéz volt, és reménytelennek tűnt megerősödni lelkileg. De még is sikerült.


Ó, és még valami, ami fontos: Szeresd magad!


Ha van bármi kérdésed, vagy beszélgetni szeretnél, nyugodtan írj rám privátban. C:


20L

2016. szept. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!