Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek érdemes belekezdeni?

Szerintetek érdemes belekezdeni?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy el szeretnék elkezdeni jégkorcsolyázni és hát tudom, hogy ez hasonló mint a balett nagyon kicsi koruk óta csinálják ezt a lányok és hogy úgy mondjam lehet hogy már egy kicsit "kiöregedtem" belőle (15éves leszek). A kérdésem tehát az lenne, hogy Ti egy összeszokott közösségbe hogyan fogadnátok egy telejesen tapasztalatlan és új személyt? Érdemes lenne elkezdeni?

2017. jan. 10. 21:11
 1/3 anonim ***** válasza:
14 vagy és szeretnéd ezt csinálni... Szerintem tiniként érdemes belekóstolni mindenbe, amit csak szeretnél és van rá lehetőséged. Később valószínűleg megbánnád, ha nem próbálnád ki. Mit veszíthetsz vele? Ha nem tetszik, vagy rossz a társaság, szimplán abbahagyod és megy tovább minden, ahogy volt. :)
2017. jan. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Psycho ***** válasza:

#1 jól beszél!

A közösség oldaláról nézve, ha az tényleg jó a gárda, akkor segítik az újakat (akár edzőn át, akár alapból). Ha kicsit félénkebb vagy, esetleg megpróbálhatod, hogy egyik barátnőddel mész oda kipróbálni, úgy könnyebben feloldódik az ember.

2017. jan. 11. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válszokat:) lehet hogy megpróbálom...😊
2017. jan. 11. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!