Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Szerintetek egy ilyen falun...

Szerintetek egy ilyen falun milyen vállalkozásba érdemes belekezdeni?

Figyelt kérdés

Szóval egy községben élek, ahol már van 3 bár, egy pizzázó,két étterem , egy automosó, két ruhás üzlet, egy turkáló és rengeteg élelmiszer üzlet

Én egy diszkóra gondoltam valamivel kombinálva, esetleg amely nappal cukrászda vagy/és gyorskajálda ként müködne

Ti mit gondoltok? Bármilyen jellegű ötlet érdekel



2016. dec. 6. 20:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
41%
kupi
2016. dec. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%
attól függ, hogy hány fő él abba a közösségbe és milyen a korosztályi összetétel. Ha az átlag életkor 40+ és élnek ott 3000-en, akkor nem nyitnék diszkót.
2016. dec. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
71%
+ a diszkó nyitás se 5 milliónál kezdődik.
2016. dec. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
38%
nyilvános wc (100 Ft / alkalom)
2016. dec. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem nyiss egy magán plasztikai klinikát!


Szerinted ha nem írod le, hogy:

- Mennyi pénzt akarsz befektetni

- Milyen a környék (lakosok, lakosszám, demográfia, stb..)

- Mihez értesz


Akkor lehet értelmes választ adni?! Kutyát nem érdekel hány autómosó van a környéken...

2016. dec. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
13%

Ha sok a nem napon barnult egyén a faluban, akkor egy mélytelepet.


Vagy nyiss egy disznóvágó üzemet, ahol te leölöd s disznót, aztán az ügyfél meg viheti utána haza a tetemet, és ők feldolgozzák, de kérésre te is feldolgozod.


Ha forgalmas út van a közelben, akkor lányokat érdemes kiállítani oda.


De számtalan lehetőség van egészen a fogkefenyél gyártó üzemtől a fizetős WC-s sörfesztiválig.

2016. dec. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
80%
nem számít mennyi van az adott szolgáltatásból. Nálunk 4500Fős településen, Bptől 20kmre a főút mellett.. 300 méteren belül 3 autógumis van, és évek óta megélnek. 2 ebből csak gumis, a 3. azóta már szervizzé nőtte ki magát! 2 éve még beállítottam oda bármikor és azonnal cserélte az úriember a 4 gumit a kocsin.. egyedül dolgozott! Most van 3 alkalmazottja és időpontot adnak... 2 héttel későbbre!
2016. dec. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
30%
Virágboltot.gazt sokan vesznek
2016. dec. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Megközelitőleg 30k euro tőkém van, virágboltot már vezetek, végzettségem alapján kereskedő/könyvelő vagyok, elnézészlt, hogy ezeket nem irtam ki.
2016. dec. 7. 11:58
 10/12 A kérdező kommentje:
Kb 2000 fő él a faluban, de rengetegen jönnek haza külföldről, ráadásul a szomszédfalu sokkal nagyobb és előszeretettel jönnek át, de főleg ők is csak nyáron vannak itthon, itt a közösség nem mondhatni, hogy nagyon fiatal az átlag életkor, de aki fiatal az mind szeret buliba járni és rengeteget isznak
2016. dec. 7. 12:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!