Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Manapság miért csak fociznak,...

Manapság miért csak fociznak, vagy kondiznak az emberek?

Figyelt kérdés

Nincs bajom egyikkel se, meg azzal sem ha valaki ezeket szereti csinálni, ebben leli örömét. De manapság szinte azt veszem észre hogy aki sportol annak a 90%-a ezt a kettőt csinálja! "Megyek kondiba" vagy "foci edzésre" a maradék 10% meg a többi sportág. Nagy része nem csak divatból csinálja ?

Régen valahogy egyedibbek voltak az emberek!

Volt birkózó srác, a másik volt a boxos, a harmadik a kézilabdás, és így tovább.

De manapság ha már megkérdek valakit mit sportol, és nem ezt a kettőt mondja már meglepődök!

Igaz, jobb mint ha otthon ülnének, nincs is bajom e 2 sporttal, csak fura hogy a legtöbben ezeket nyomják.



2017. jan. 14. 19:51
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó előtti!

Azért mert te rossz helyre születtél, költöztél, vagy csak ott szimplán olyanok az árak nem kell mást is magaddal húzni!

Én nem fogok neked semmit sem bizonyítani, alapból nekem semmi hasznom nincs abból hogy te edzel, vagy pénzt spórolsz!

Én eddzek és szerintem jobban tudom mennyit fizetek be havonta! :D

Ez van, ha én élnék ott most akkor én hitetlenkednék és te írnád ezt a kommentet! :)

2017. jan. 15. 08:43
 12/17 A kérdező kommentje:
De ha véletlenül valamilyen csing csung harcművészetre jársz akkor elnézem!
2017. jan. 15. 08:45
 13/17 anonim ***** válasza:
En nem ezt latom. Ismerek olyan fiukat,akik kuzdosportra jarnak,keziznek,jegkorongoznak,tancolnak,atletizalnak. Ez a ket sportag meg szerintem mindig is felkapott volt es lesz.
2017. jan. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nálunk (Budapesten!!) a foci 3000.
2017. jan. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Jár a halál csing csungra.Küzdősport volt a téma,nem kamu haszontalan baromság.Ezért is nem logikus és reális amit írsz.Mert vegyünk egy gagyi termet.A legrosszabb fűtés nélküli lepusztult bérlése is minimum 50ezer/hó,de akkor nincsenek zsákok,ring,ütő-rúgó pajzsok,csak egy üres terem.Lejár 8-10 ember edzeni heti háromszor,akkor 2ezer forintosával az havi 16-20ezer forint.A terem bérleti díjára sem futná ennyiből,nehogy az edző munka díjára.Legfeljebb úgy lenne ez valamiképp elképzelhető ha Mucsapusztán laksz és mondjuk a suli ingyen megengedi,hogy valami közösségi érdek szempontjából a tornatermében edzetek esténként ingyen.
2017. jan. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Elfelejtettem valamit leírni!

Komoly versenyeztetés megy ezeken a helyeken, mint profi, mint amatőr szinten! Az edzésre járók 80%-a versenyző.

A város is támogatja anyagilag ezeket a klubbokat!

2017. jan. 15. 15:38
 17/17 anonim ***** válasza:
Érdeke,sén pont az ellenkezőjét tapasztalom. ma már mindenféle sport van, néha azt se tudom, melyik mi.
2017. jan. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!