Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy csinálják akiknek csávóké...

Hogy csinálják akiknek csávóként van vagy 1200 ismerőse facebookon vagy öten írnak neki ha online kerül?

Figyelt kérdés
2017. jan. 16. 18:45
 1/8 lujzika001 válasza:
79%
Mindegy ! Egy barátjuk sincs, sem igazi barátnőjük. Ne törödj vele, ez csak felszines dolog.
2017. jan. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Miért, akik ráírnak nem ugranak hogy eljöjjenek vele akárhova? Akik meg nem írnak rá az nagy tömegből úgyis vagy 10-en lesznek, akik elmennek vele ha szervez bármi programot így ő lehet a vezető?
2017. jan. 16. 20:00
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez most sokallod vagy nem?

Nekem is van alsóhangon 1500 ismerősöm, naponta átlagosan 10 emberrel beszélek, de nem érzem azt, hogy ez sok lenne. Sok embert ismerek, sok körben mozgok, a facebook pedig segít a kapcsolatok fenntartásában, de még mindig nem ez fog meghatározni egy személyt, sem a fészbúk lájkok:DD mikor tanuljátok már meg

2017. jan. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 K...László ***** válasza:
Nekem van kb 200. Karácsony körül fel szoktam menni fészre. Telefonom is csak biztonság miatt van, de többször csak azért töltöm fel a kártyát 3000 forinttal, hogy ne járjon le, mert mindig marad kb egy ezres belőle. Menő nagydumásnak kell lenni, meg sok helyre elmenni, sokat posztolni, és lesz sok ismerősöd.
2017. jan. 19. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Milyen sok körben mozogsz? Meg mi a különbség aközött, akit sokan keresnek, és aközött akinek nem ír szinte senki?
2017. jan. 19. 10:07
 6/8 anonim válasza:
Nagyon egyszerű. Az én tesóm 19 éves, a fél életét Győrben töltötte le, a másik felét egy másik városban. Jól néz ki, buknak rá a csajok, de nem fossa szét a Facebookot minden nap új képpel. Szóval 2 általános iskola, egy középsuli, egy munkahely ahol emberekkel foglalkozik, és egy jó arc, jó dumával :)
2017. jan. 22. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Akkor annyi h jól néz ki? Mi jelent az, hogy jó duma? Akkor nagyrészt adottság hogy kinek hány ismerőse lesz, mert magas jóképű csávónak meg nagymellű csajnak kell lenni?
2017. jan. 23. 10:45
 8/8 cucklord válasza:
Még a jóképű se muszály hogy legyen, ha egyszer meg van a maga karizmája és kisugárzása az embernek. Persze nem mindenki születik ilyennek, de semmiképp se kell rá irigykedni, inkább koncentrálj arra, hogy neked is minél több barátod legyen.
2017. jan. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!