Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Csak én vagyok így vele, vagy...

Csak én vagyok így vele, vagy más is így gondolja?

Figyelt kérdés
Nagyon utálom a facebookot,instagramot egyéb közösségi oldalakat.Utálom az olyan gyerekeket akik fel rakják magukat ki szerkesztve,sminkelve és látni őket hogy ők ezt élvezik. Csak én vagyok így vele? Csak én utálom, fiatal létemre?

2017. jan. 28. 20:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
55%
Mi az a facebook?
2017. jan. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Első, ez most komoly? :D
2017. jan. 28. 20:43
 3/12 anonim ***** válasza:
64%
Bizonyára vannak ilyen esetek is. Én azért nem vagyok fent, mert bevallom, félek, hogy úgy járok, mint az iwiw-el. jelöltem, és engem is jelöltek, de ezzel vége is volt a dolognak. Nem igen írtak rám, az egésznek meg a kapcsolattartás lenne a lényege.
2017. jan. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%

Nem csak te vagy igy :)

En se szeretem az ilyeneket facebookot is csak arra hasznalok hogy tudjam hogy mi lesz a suliba masra nem hasznalom

2017. jan. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Most már jobban érzem magam. :)
2017. jan. 28. 20:56
 6/12 anonim ***** válasza:
59%

Nekem pl. nincs semmi adat megadva,álnéven vagyok fent egy profilképpel magamról és kész.Csak a legjobb barátaim,munkatársaim vannak ismerősként.

Általában munkával kapcsolatban vagyok a Face-en,meg néhány kulturált igényes oldalt szoktam nézegetni a Face-en belül.

Amúgy utálom én is azt,ha valaki kitálalja a magánéletét is,meg mindent,és gyakorlatilag ott él a gusztustalan poénjaival meg képeivel együtt.

2017. jan. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
59%
Engem nem igazán érdekel ki mire használja a fészt. Ha valaki nekem nem tetsző dolgokat posztol annak leállítom a követését. Egyébként meg csak rajzos meg érdekességes oldalakat nézek rajta, meg hogy van e valami tudnivaló az egyetemről
2017. jan. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Kérdésem még az lenne,hogy vannak-e olyan 14-15 évesek akik utálják a közösségi oldalakat?
2017. jan. 28. 21:21
 9/12 anonim ***** válasza:
Miért kellene utálni? Én speciel nem utálom, az egy dolog, hogy nem is szeretem, de most miért kell ennyire kiborulni ezen? Ha szeretik szerkesztgetni a kepüket, hát csak hajrá xs mit érdekel az téged? Xd
2017. jan. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Nyugi én is igy vagyok vele. Rühellem ezt az egész kütyüs világot. Valószínüleg okos/érintős telefonom sose lett volna, de muszáj volt mert suliba "kötelező". Rengeteg 'keress utána az interneten' feladat,küldd el a tánarnak, ppt vagy world,ofővel valókapcsolat tartás. Utálom...

16/L

2017. jan. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!