Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, ha egy...

Mit gondoltok arról, ha egy anyuka 3 éjszakára magára hagyja a 1,5 és 6 éves gyerekeit? Ha barátnőtök lenne, beszélnétek vele, megmondanátok neki hogy ez rossz és gondolja meg magát?

Figyelt kérdés
A gyerekekkel az apjuk lenne. Nem munka miatt megy el, hanem a barátnőivel egy túrázós kirándulásra.
2016. dec. 29. 09:37
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
94%
A gyerekek az apjukkal lesznek. Ez teljesen normális. Miért sajnálod a barátnődtől az önmagára fordított időt? Nincsenek hozzánőve a gyerekei.
2016. dec. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
58%
Ő dolga. Ha neki nem hiányoznak a gyerekek, minek ráerőltetni?
2016. dec. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 A kérdező kommentje:

Mondjuk mert a gyerekeknek hiányozni fog az anyjuk?


Egyébként azt mondja, neki is hiányozni fognak ők, de akkor is vágyik rá hogy kicsit kipihenje magát.

2016. dec. 29. 09:43
 4/49 anonim ***** válasza:
95%

Nem lesznek egyedül, hanem az apjukkal. A kettő nem ugyanaz.

Egyedül hagyás az veszélyeztetés, ha apával hagyja az normális.

Semmi bajuk nem lesz, főleg ha apa nem most látja először a gyerekeket, hanem eddig is közösen látták el a feladatokat.

2016. dec. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
92%
Nem magára hagyja a gyerekeit, hanem az apjukra. Ha a barátnőm lenne, megmondanám neki, hogy érezze jól magát, esetleg felajánlanám, hogy szívesen segítek apukának, ha szükség van rá.
2016. dec. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
94%

Magára hagyja, és apával hagyja - ez két különböző fogalom.

Ha az apa jó apa, úgy értem, tud velük szépen bánni, odafigyel rájuk, akkor szerintem semmi gond nincs.

Ismerősöm kórházban volt 2 hétig, apuka 3 kisgyerekre vigyázott, tudom, az más, mert az kényszerhelyzet, itt viszont visszakapnak egy kipihent anyukát.

Jobban tennéd, ha nem szólnál bele!

2016. dec. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
91%

Már miért okozna lelki törést a gyerekeknek, hogy anyuka nélkülük is jól alakarja érezni magát? Ennek kellene a normálisnak lennie.


Én leépítenélek a barátnői listámról, ha a tudomásomra jutna, hogy ezen a szinten állsz.

2016. dec. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
97%
Apjukra hagyja, neked mégis ehhez mi közöd? Mégis miért lenne ez baj? Az apa pontosan ugyanolyan szülő, mint az anya, ugyanúgy el tudja látni a saját gyerekeit, szerintem te meg inkább a saját életeddel foglalkozz.
2016. dec. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
97%
Ha az apa menne el három éjszakára, akkor is kiírtad volna ezt a kérdést?
2016. dec. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 A kérdező kommentje:
Nem, akkor nem írtam volna ki. De nem ő megy el, hanem az anya.
2016. dec. 29. 10:10
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!