Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek normális az ilyen...

Szerintetek normális az ilyen ember? Többi lent .

Figyelt kérdés
Sziasztok , 25 éves nő vagyok és sajnos el kellett költöznöm az otthonomból , most egy kis faluban élek a családommal . A szomszédban van egy család , nagyon kedvesek , hamar össze barátkoztam velük . Mellettem lakik egy 24 éves férfi aki hát elég furcsa egy ember . Havonta egyszer látom amikor elmegy bevásárolni , és utána nem lehet látni egy hónapig . Nem mozdul ki . Egyedül él , nincs senkije azt mondták . Mikor ide költöztünk , becsengettünk hozzá hogy elmondjuk hogy mi vagyunk az új szomszédok stb . Be engedett minket , behívott minket egy kávéra és ő is bemutatkozott nekünk . Nagyon udvarias fiatal ember , nekem szimpatikus volt . Azonban Mikor behívott a házba , kicsit meglepetten néztem körbe. Sehol egy televízió , se számítógép , semmi elektronikai eszköz amit mindenki használ . Csak egy hűtője volt . De ami furcsább , hogy a legdrágább bútorok , zsolnay és herendi porcelán , vadászati dolgok voltak nála . Elég szép kis lakás , látszik hogy tehetős ember . Tudom semmi közöm nincs hozzá , csak nekem furcsa ez az egész , hogy ha ennyi pénze van miért nincs televíziója , számítógépe stb . De dolgozni sem dolgozik , akkor honnan van neki ennyi pénze ? Szerintetek ?

2017. jan. 29. 15:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy vadőr?

Vagy esetleg nem vásárlásban tűnik el, hanem kirándul vagy máshol dolgozik?

2017. jan. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
vagy vadász
2017. jan. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
53%
jól mondják előttem, vadász. orvvadász. nyilván azért nincs otthon semmije, csak a legszükségesebb, hogy ne tudjanak tőle semmit lefoglalni, ha valami gáz van. És azért nem látjátok, mert éjjel jár "dolgozni".
2017. jan. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szegénynek egy ilyen szomszéd hiányzott😅 Gyorsan menj a rendőrségre jelentsd fel azt majd kiderül hogy éjjeliőr vagy éjszaki műszakba dolgozik valahol mondjuk, és van tévéje csak nem a nappaliba hanem a hálóba(vagy esetleg ott is jártál?) képzeld nekünk sincs számítógépünk, laptopunk van amit a szekrényben tartunk.😒 istenem ilyen emberektől mentsen engem a joisten.
2017. jan. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak hétvégi háznak használja.
2017. jan. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!