Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért van az hogy egyre...

Miért van az hogy egyre idősebben már nem csapjuk szét magunkat annyira?

Figyelt kérdés
Amikor még elsős voltam az volt hogy elmentunk inni es mindenaron szetcsaptuk magunkat talajrészegre. A tesomek, mar egyetemista volt ekkor is ok mar nem csinaltak olyan nagy bulikat, csak iszogatak es nem ertettem miert. Most harmadikos vagyok es mostanaban mi is csak sörözünk és kevesebbet iszunk, a mocsokrészegség aránya kb kevesebb mint felére csökkent a chilles iszogatasnak. Nem ertem miert nem gondolkodom meg nem figyelek arra hogy ne igyak sokat egyszeruen csak az este vegen mindig eszreveszem ezt

2016. dec. 4. 21:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert jó párszor voltunk piszokmásnaposak, és rájöttünk hogy az nagyon rossz érzés, és akkor következik be amikor nagyon berúgunk. Ráadásul kezdünk felnőni és nem tartjuk már akkora poénnak amikor a földön fetrengve rókázunk és mindenki rajtunk nevet. Esetleg kezdünk rájönni hogy a barátainkkal eltöltött idő ajándék, és jó ha nem csak fizikálisan vagyunk ott...
2016. dec. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Komolyodik az ember.
2016. dec. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én soha nem csináltam, akkor most én öregen születtem?
2016. dec. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jó esetben ahogy felnő az ember, úgy egyre több értelmes elfoglaltságot talál magának, és nem a piálás lesz az egyetlen szórakozása. Akinek ez nem sikerül, abból lesz alkoholista.
2016. dec. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor én is öregen születtem.xD
2016. dec. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!