Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek ez normális? Mert...

Szerintetek ez normális? Mert szerintem nagyon nem az :/ 14/L

Figyelt kérdés
Ez a 2.évem az iskolában (6.osztályos gimi) és ugye jöttek az új osztálytársak. Hát igen.... Tök jól beilleszkedtem. Még azt is mondhatjuk, hogy a népszerűbb emberek közé tartozom az iskolában (amit kicsit sem élvezek) Ugyan is én legszivesebben egyedül lennék. Mivel szerintem a korosztályom/generációm NEM NORMÁLIS. Isznak, már nagy részük nem szüz, buliznak és szerintük ez a "menő". Szinte mindenkinek van már barátja/barátnője. Én még csak nem is csókolóztam (és nem bánom ráérek nem?) Folyton keríteni akarnak nekem mer szerintük még szép is vagyok. De én nem akarok ennyi idősen! Ma is elhívtak hogy holnap este menjünk el iszogatni én meg megmondtam h kössz nem . Láttam h furán néznek rám de én otthagytam őket. Szóval velem van a baj vagy velük? Mer ez szerintem nagyon gáz és mindenhol ezt látom ( persze gondolom kivételek vannak)

2016. okt. 25. 18:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyszerűen még nem érzed magadnak elég érettnek ahhoz, hogy még ilyeneket csinálj. Nincs ezzel semmi baj. A lényeg, hogy légy hű magadhoz és tiszteld önmagadat. Az egy másik dolog, hogy ebbe beleőrülsz, de hajrá. Én is ezt az utat járom.
2016. okt. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem sem normálisak a mai tinik... viszont az írásod alapján te sem vagy egy okos tini, csak az a tipikus lázadó.
2016. okt. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az egyedüllétet átfogalmaznám : inkább a normális emberek társaságát keresem , idősebbek (10-11-12.-esek) nem szeretem egyedül lenni barátok nélkül lehet hogy ez csak az én véleményem de szerintem amit a többiek csinálnak felelőtlen dolog (ráadásul hazudnak , mindenkinek, egymásnak, nekem is, és a szüleiknek persze én sem kötök mindent a szüleim orrára, de bem keresek kifogásokat és kibúvókat)
2016. okt. 25. 18:43
 4/5 anonim ***** válasza:
Na megy ez a helyesírás ha megerőlteted magad. :)
2016. okt. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
OMFG! Én ugyan így vagyok, csak engem egy hülye ribizli miatt megutált az osztály, merthogy ő kapott egy névtelen levelet! Tőlünk is járnak bulizni, cigiznek, isznak...stb, de sztem ez nem gáz. Megmondom őszintén én, irigyellek. Bárcsak engem hívnának! Bár, felvételizek aztán itt hagyom őket! 14/L
2016. nov. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!