Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Fiatalok! Mit csináltok,...

Fiatalok! Mit csináltok, amikor az okostelefonotokat nyomkodjátok?

Figyelt kérdés

2017. febr. 19. 20:01
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
65%

Jófogáson keresgélek, lovasok.hu-t nézegetem,rajta történeteket vagy eladó lovakat.

Lótartással,állattenyésztéssel,növénytermesztéssel,kerttel kapcsolatos oldalakat nézek.

Pinteresten diy ötleteket nézek.

Gyakorin olvasgatok.

Youtubeozni is szoktam.

Néha honfoglaló.

Meg ha valaki rám ír messengeren,annak visszaírok.

22 L

2017. febr. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
98%
Az idősebb generáció elleni összeesküvésünket szövögetjük, hamarosan eljön a mi időnk....
2017. febr. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim válasza:
31%
Ha jók a fényviszonyok akkor megnézem magam, a fogamat. Ha a kedvemtől függ, akkor még le is köpöm képernyőt, vagy magamat. Ha rám ír valaki, vagy megnézem, vagy szimplán visszaírok egy smiley-t. Ha adott a környék, még elő is veszem a p@csömet és közben Live-ot indítok instagram-mon. Nagyjábol ennyi szokott lenni.
2017. febr. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
50%
Nézegetem a képeket a gyönyörű gyerekemről.
2017. febr. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim válasza:
Általában nyomkodom a telefonom.
2017. febr. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Netezek,játszok,facebookozok,beszélgetek valakivel vagy a kedvenc bandámról olvasok cikkeket.
2017. febr. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

Okostelefonom, és egy családommal közös számítógépem van. Most, az okostelefonról fogok írni.


Általában rákeresek valamire, ami érdekel - ez bármilyen téma lehet.

E-mail-ezek.

Erre az oldalra írok, és böngészem a kérdéseket.

Videókat nézek (itt is arra keresek, ami érdekel).


Közösségi oldalakat csak (szó szerint) művészi fotók és rajzok felkutatására használok, ha olyanom van. Ezeket később kiteszem háttérképnek, vagy "csak úgy" nézegetem.

A DeviantArt (keresés funkció) és a Google+ (itt szinte csak színvonalas tartalom van) a kedvenceim.


A facebookból az egyetemi szakommal kapcsolatos tapasztalatcsere, és kérdések feltevése érdekel, az évfolyamom csoportjában.

Ha tudnák használni az e-mail-es levelezőlistát, nem lennék még regisztrálva sem arra az oldalra.

Az Instagramon, és a Snapchat-en lévő magamutogatástól is a hideg futkos a hátamon.


Aztán ugye a telefonról beszéltél. SMS-t, hívásokat intézek.

Ezen kívüli off-line tevékenységek: e-book-ok olvasása (főként a tanulmányaimmal kapcsolatban), zenehallgatás.


23 éves vagyok, nagyrészt rajtam kívülálló okok miatt (ezeket itt nem akarom részletezni, mert az off-topic lenne) csak most elsőéves alapszakos egyetemista.

Nem tudom, hogy a velem egykorúak, a 22-23 évesek hogyan szokták használni a telefont.

Az elsőéves egyetemisták között az átlag életkor 19 év, nyilván ők még folyton a facebookra, instagramra, snapchatre járogatnak.

Sok funkció, amit én ismerek és a mai napig használok, számukra szinte teljesen ismeretlen.


A "fiatal" tehát egy egész tág fogalom.

2017. febr. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Válaszolok erre a kérdésre.
2017. febr. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
57%

Általában facebookozok, valakinek visszaírok, vagy csak simán tekerek le facen, ha nincs kivel dumálni suliban.

De instán is szoktam ezt.

Valamikor feljövök ide és kérdésekre válaszolok.

Ritkán előfordul, hogy csinálok 1-2 képet, nem magamról, hanem mondjuk valakivel, vagy lefotózom a házit, stb.

Néha napján játszok rajta, zenét hallgatok.

Telefonálok, hangfelvételt, videót csinálok.

Videót nézek.

Kb ennyi.

/L

2017. febr. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
57%
Híreket, cikkeket olvasok, felnézek facebookra, írok messengeren, nézem a használtautó.hu-t, hátha akad valami jó vétel. 23/f
2017. febr. 20. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!