Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párok, ti nyomkodjátok egymás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párok, ti nyomkodjátok egymás pattanásait?

Figyelt kérdés
Láttam már ilyet is olyat is. Én általában kinyomom, ha a páromon van valami randa gennyes vacak. Ti elnézegetitek vagy kezelésbe veszitek? (természetesen nem koszos kézzel, inkább zuhany után tisztán)
2015. febr. 23. 19:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha megengedi akkor kinyomom, de előtte megkérdezem, hogy szabad-e:D
2015. febr. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Voltam már olyannal, aki kinyomta meg olyannal is aki undorodott tőle, teljesen egyénfüggő.
2015. febr. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
En kesztetest erzek, hogy kinyomjam. A baratom nem. Amugy nagyon nehezen birja. A legpinduribbkispattanasnal is uvolt, hogy KICSIIIIM! NORMALIS VAAGY?? EZ FAAAJ! :D nembirja
2015. febr. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha szeretné, miért ne?
2015. febr. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Pfuj, dehogy.
2015. febr. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem a belem kifordul ha meglátok egy sárga, gennyes pattanást akár magamon, akár máson, de a barátnőm meg imádja ezeket kinyomkodni. Ha ne kommentálja közben, akkor hagyom.
2015. febr. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Soha. Elvárom hogy a másik adjon magára, és magának intézze el. A sajátjaimtól is undorodom, nem hogy még másét is én nyomkodjam. Nem minden nőben van benne ez a hülye hajlam.
2015. febr. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
igen, de bnarátnőm túlzásba viszi, néha már olyan pattanást nyom amit én konkrétan nem is látok, csak a bőrömet nyomorgatja szinte.
2015. febr. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!