Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért kell kiközösíteni azt...

Miért kell kiközösíteni azt aki még szűz16 évesen?

Figyelt kérdés
16/f
2017. febr. 23. 00:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez durva. Aki 9. osztályban Szűz Máriázna egy normális lányt, azt simán lek..váznám mert az is. Nem kicsit. Gusztustalan tini k..vákkal van teli az ország. Tényleg nem árt a kötelező erkölcstan, hittan. Igazán elkezdhetnének nevelni a szülők is.
2017. febr. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

16 évesen még szűz.... hűűűűű be ne sz...arjak... Komolyan hovafajul a társadalom? Lassan már az is ciki lesz ha óvodában nagycsoportban szűz még valaki. szánalmasak az emberek.


Kérdező te meg ne foglalkozz azokkal akik emiatt piszkálnak, ostoba erkölcstelen, felelőtlen idiótak.

2017. febr. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%
11-es: Aki a nem szüzeket lekur.vázza, az ugyanolyan gonosz, mint aki lúzernek nevezi a szűz kérdezőt. A szexuális élet magánügy, hagyjuk békén egymást.
2017. febr. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
ugyan hagyjuk általában ezek a legnagyobb szüzek akik így viselkednek és csak kompenzálnak.. ne hidd h csak te vagy még, sokan szimplán hazudnak erről..mert szégyellik pedig elég fiatalkák vagytok még.
2017. febr. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
"Még"?! Mégis mikor kellene elkezdeni szerintük? Tízévesen? Általában annak van ekkora pofája, aki: a) szűz, de elég élénk a fantáziája ahhoz, hogy hihető történeket hazudjon mindenkinek; b) túl korán, éretlenül vesztette el a szüzességét, de baromi büszke magára, hiszen még azt sem fogja fel, hogy hülyeséget csinált. Szűznek lenni 16, 26 és 36 évesen is normális, ugyanis MAGÁNÜGY.
2017. febr. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
53%

Én már 55 vagyok, de fura hogy az "én időmben" is ez volt már!A mi osztályunkban volt pár menőnek számító csaj, akikért odavoltak a fiúk, használták is őket eléggé. Voltunk jó páran, akik még 18 évesen is szüzek voltunk, szégyelltük is eléggé, nem voltunk kiközösítve, de nem is törődtek velünk egyáltalán, mintha nem is léteznénk.

Érettségi után ismerkedtem meg egy fiúval, nagy szerelem, azóta együtt vagyunk, már 37 éve, és még mindig nagyon szeretjük egymást.3 felnőtt gyerek, unoka.

25 éves osztálytalálkozón mindenki elmondta hogy alakult az élete. Az akkor menő csajok egy része szingli volt, gyerektelenül, másik része elvált, volt aki többször is.

Mi kis "szürke egerek" / legalábbis régen szerintük/ házasságban, tartós kapcsolatokban élő, gyermekes anyák voltunk.Nem érdekes?

Persze akkor még ezt nem tudtam, hogy mert nem vagyok a fiúk kedvence, mert nem dobom magam oda az elsőnek, hanem várom a szerelmet, az élet bőven fog kárpótolni.

2017. febr. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!