Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Min kéne változtatni?

Min kéne változtatni?

Figyelt kérdés

Sosem voltam társas ember,voltak barátaim de leginkáb családon belűl voltam,és most 17éves létemre fel ismertem a társadalmamat,ecset haj,szűkebb nadrág fiukon mint lányokon,diszkó ahol 12éves lányokat szo*atnak a wc be meg dugnak,álaotk módjára buliznak,céltalan életek,amióta ezeket fel ismertem azóta depresziós vagyok,az ágyamra feküdve inkkáb gondolkodok,hogy mit tehetnék,ezeket fel ismerve amikor csak gondolkodom csak a jövőmre,hogy legyen értelme az életemnek és ne legyek senki mint ezek az idióták,szeretnék dolgozni,szeretnék normális lányt nem tökéletest csak simán olyat aki büszként tud nézni rám és nem csak únalomból van velem,jelenelg suliba járok szakácsnak tanulok,már van jogsim is autüm is,nem bwm csak sima fiat stilo nekem meg felel nem vok gazdag,7-13:00ig suliba vok onan meg egyenes melóba 4ig néha 6ig,nem zeretek a szüleimen élősködni,nem vágyok nagyra egy lányra vágyom akit szeretek,de sajnos egy elvárásom van az,hogy a lány akit meg szeretek az legyen szűz,de ez azért mert önbecsülési hiány,nem volt sok barátnőm,voltam már sexualis kapcsolatban egy lányal de az nem volt szűz,nem szeretnék olyat el veni lányoktol amit nem tudok visza adni,erre értem a szűzeséget,olyan szégyenek érzem magam,de nem tudok mit tenni.

Mit kéne tennem,hogy ez a vágy mennyen ki belőlem,mármint,hogy ne legyen ez az elvárásom?


2017. márc. 1. 17:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Bocsi, de miért akarsz ezektől az elvektől megválni?
2017. márc. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mert depresziós vagyok a magánytól...
2017. márc. 2. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!