Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan tudnék beilleszkedni...

Hogyan tudnék beilleszkedni egy olyan közösségbe, amelynek tagjai már össze vannak szokva?

Figyelt kérdés
Holnap mennék először egy ifjúsági csoportba. A tagjai már régebb óta ismerik egymást, jól összeszokott társaság, a város úgymond "menő" rétege. Párukat ismerem látásból, és szeretnék velük megismerkedni, de én az ilyesmiben sosem voltam jó. Csendes vagyok és szégyenlős, ráadásul nincs is önbizalmam, mert nem vagyok valami szép, legalábbis szerintem. Nem ismerem őket csak látásból/hallásból, mit tegyek, hogy befogadjanak?

2017. márc. 16. 18:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez milyen csoport? Valami hobbi köré szerveződött? Vagy hogyan vetődött fel az ötlet, hogy te is menjél közéjük?

Ha valami ilyesmi, akkor biztosan szívesen fogadnak.

Ha csak az utcán akarsz odamenni egy bandához a téren, akkor azért lennének kételyeim :)

2017. márc. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak egy sima ifjúsági csoport. Konkrét témája nincs, összeülnek beszélgetnek, kirándulásokat szerveznek, egy ismerősünk a vezetője, és ő vetette fel az ötletet hogy menjek, mert mindig itthon ülök. Örültem is, meg nem is. Szeretném megismerni a csoport tagjait de mivan ha nem fogadnak be?
2017. márc. 16. 19:38
 3/4 anonim ***** válasza:

Biztos jó lesz. Főleg így, hogy ők hívtak. Meg nem csak egy spontán baráti társaság, hanem egy ilyen megszervezett csoport.

Szerintem ne aggódjál.

2017. márc. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

én pont most voltam egy hetet sítáborban egy összeszokott közösséggel, nem éreztem volna, hogy befogadtak volna nagyon, vagy hogy ha legközelebb lenne valami keresnének, de ennek ellenére jól éreztem magam, én megtettem a tőlem telhetőt, hogy a lehető leginkább a jelen pillanatban maradjak, és ne rágódjak azon, hogy lehet megint "kiújul" a szoc fóbiám, persze ért egy kevés fájdalom is mivel túlérzékeny vagyok, de amennyi jó dolog azt ellensúlyozta az minden percet megért!


nem a cél hanem az út...

2017. márc. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!