Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit lehet tenni ha introvertál...

Mit lehet tenni ha introvertált vagyok, de utálom?

Figyelt kérdés
Nehezen barátkozom, igazából alig vannak barátaim, magamtól biztos nem kezdek el másokkal beszélgetni, elég csendes, zárkózott és visszahúzódó is vagyok. Mindig is ilyen voltam, már az oviban is. Viszont utálom, hogy ilyen vagyok. Szeretnék a figyelem középpontjában lenni, mindenkivel mindenről simán elbeszélgetni, sokkal nyitottabb és kevésbé zárkózott lenni stb. De nem valósul meg, marad az ami eddig is. Utálom, hogy az vagyok aki vagyok és nem az aki szeretnék, mert hiába állok úgy hozzá hogy én aztán hű de nyitott leszek, sosem vagyok rá képes. Fogadjam el, hogy ez van, vagy ezen lehet változtatni? Gondolkozom pl. pszichológuson is, bár nem tudom hogy lenne e értelme. L
2017. márc. 17. 15:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Te nem introvertált vagy, hanem egy félénk extrovertált, szorongással és gátlásokkal.

Ha introvertált lennél, nem zavarna az állapotod. Viszont mivel láthatóan zavar, ezért nem vagy az. :)

Viszont az a jó hír, hogy ilyen esetben tudsz változni, hiszen csak a szorongást és a gátlásokat kell leküzdened. Teljes személyiséget már nem tudnál cserélni.

2017. márc. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Pont azt akartam írni, mint az első. Hallgass rá. :)
2017. márc. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
13%
Én meg ezt a szót utálom már, minden második kérdésben ezt olvasom. Introvertált vagyok jajj. Extrovertál vagyok jajj, nem te intro.. vagy blablA, nem extro... vagy blabla. Nem tudtok ujjat kitalálni már?
2017. márc. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Szorongásból és gátlásokból van bőven sajnos az biztos. Annak viszont örülök, hogy szerintetek ez megváltoztatható.


Kedves utolsó, elég megkeseredett életed lehet, ha azért jársz fel ide, hogy kiélvezhesd a mindenkit kritizálok és mindenki szar aki nem olyan tökéletes mint én vágyadat :D Ha zavar csukd be a szemed és ne olvasd el.

2017. márc. 17. 16:06
 5/15 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy egyébként? :)
2017. márc. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
22 :)
2017. márc. 17. 16:14
 7/15 anonim ***** válasza:
24%
A szó használat zavar, nem basztatlak. Csak mióta divatba jött ez, azóta mást nem is látok. Érdekesebb lenne nem? Többen olvanák a gondjaid, én először mentem rá egy ilyen intro extrora, mert nem olyan érdekes mintha máshogy fogalmaznád bánatod.
2017. márc. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ez relatív. Én kifejezetten azért kattintottam a kérdésre, mert láttam az ,,introvertált" szócskát. :)
2017. márc. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Akkor velem van a baj. Ennyi. Sorry.
2017. márc. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Miért kéne több mondatban körülírnia önmagát, ha van rá egy darab szó? Azért használja mindenki ezt mostanában, mert végre van rá szavunk (mármint végre köztudatba került). Eddig csak annyit tudtunk, hogy na biztos egy selejtes sz.r vagyok mert én nem imádok emberek között lenni és kifejezetten utálom ha a munkatársaimmal kell még az ebédszünetet is tölteni stb. Nem szeretek eljárni túl gyakran. De kiderült, hogy ez normális és a legtöbb ember ilyen vagy olyan kategória.
2017. márc. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!