Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Sose tudom, hogy miről beszélg...

Sose tudom, hogy miről beszélgessek a többiekkel,15\l?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy amikor a többiekkel, a velem egykorúakkal vagyok nem tudom milyen témát hozzak fel, nem tudom mit mondjak... Ettől olyan bénának érzem magam pedig szeretnék nyitott lenni.

Mit javasoltok? Hogyan legyek érdekesebb?

És ne olyat írjatok, bogy legyek önmagam meg ilyenek...


2017. márc. 25. 19:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Deritsd ki most mit tartanak menőnek ( énekes, banda, sorozat, valamilyen márkás ruha esetleg)

Vagy te korosztalyodban meno meg berugos torteneteket meselni meg nagy bulikrol...

19/l

2017. márc. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Legyél önmagad:DDDDD Viccet félre téve, szerintem beszélgess olyanokról ami közös téma pl egy sorozat, egy hobbi etc. Lány vagy, esetleg még a helyes pasikról. Például én mindig úgy próbálom tartani a beszélgetéseket hogy poénkodom. De ha te próbálkozol és a másikfél offol akkor nem kell erőltetni mert nyílván való hogy nem akar dumálni veled. Mert ugye a beszélgetéshez 2 ember kell.
2017. márc. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!