Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ezt a helyzetet hogy reagáltát...

Ezt a helyzetet hogy reagáltátok volna le az anyuka helyében?

Figyelt kérdés

A következő a helyzet:

Elmentek a 20 hónapos kislányotokkal egy kávézóba találkozni 2 közeli barátnőddel. A kislány leginkább pohárból iszik, de teát, gyógyteát csak cumisüvegből hajlandó, ezért az is az asztalon volt. Megrendelitek a kávét, sütit, mindent és mikor kiviszi a felszolgáló, közli, hogy csak azt lehet bent fogyasztani, amit ott vásároltak, utalva erre a kislánynál lévő teára. Elmondja, hogy étterembe sem tele ételhordóval megy be az ember és hogyha melegedni ültetek be, akkor más helyet kellett volna keresni és ha még egyszer látja, hogy nem csak az ott vásárolt termékek vannak az asztalon, fogja és kiborítja a wc-be, ami nem a kávézóból van.


2015. jan. 1. 15:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
99%
Elküldtem volna jó k..va anyjába.
2015. jan. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Akkor nem tudom mit reagáltam volna, de így kívülállóként:

1. Vagy föláltam volna és elmegyek

2. vagy elmondom a kislányom különleges teájának/italának a kitételeit, oldják meg és hozzanak neki

3. ha rossz napomon kapnak el, akkor üzletvezető, panaszkönyv kérése + nagy valószínűséggel egy rossz reklám a világhálón

2015. jan. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
A felszolgáló egy tapló! Kértem volna a panaszkönyvet!
2015. jan. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Elég fura helyzet, mert ilyenben soha nem volt részem, pedig voltam már barátnővel + gyerekekkel úgy mindenféle kávézóban, hogy az egyik gyerekének kis csomagból kellett adni az otthon készített sütit az anyagcsere betegsége miatt és soha, sehol emiatt nem tettek megjegyzést.


Én inkább rávágtam volna, hogy abba a teába a gyerek gyógyszere/vitaminja már bele van keverve, ha nem ihatja meg akkor elmegyünk és felálltam volna, majd kimegyek. Vagy azt mondtam volna, hogy a gyerek csak az otthoni főzött teát ihatja, a boltit nem.

2015. jan. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Huh...úgy ott élesbe fogalmam nincs. Amúgy szerintem nem foglalkoztam volna vele, jól kiröhögném. Nem merné kiborítani a gyerek teáját, különben az ő feje is a slozi kagylóba kerülne :)


Te hogy reagáltál kérdező?

2015. jan. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Kérem a panaszkönyvet és hivatom a főnökét.
2015. jan. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdeztem volna hogy nem volt esetleg gyerekszobája??? Nem komplett...alapból panaszkönyv és üzletvezető...
2015. jan. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Hívattam volna főnökét.
2015. jan. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
96%

Én is a főnökét hívattam volna. Semmi értelme egy tanulatlan, tudatlan kiscsajjal vitatkoznom. Kihívni a főnökét, elmondani az esetet és akkor neki magyarázkodjon, hogy a fogyasztó, fizető vendéget miért cseeszegeti.


Amúgy nem voltam ott, ez csak az elmondottak alapján a véleményem. Le

2015. jan. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
80%
Lehet, a másik felet megkérdezve, mást gondolnék. Nem tudni.
2015. jan. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!