Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért néz levegőnek mindenki?

Miért néz levegőnek mindenki?

Figyelt kérdés

Például ha egy társaságban beszélgetünk,rám valahogy senki nem kíváncsi. Ha elkezdek mesélni valamit akkor is olyan mintha nem figyelne senki és nem is nagyon reagálnak rá.

Nem tudom mi lehet a baj,hogy kellene viselkednem,vagy mit kellene tennem hogy ez megváltozzon.

Nem mondanám magam antiszociálisnak,mert szeretek ismerkedni barátkozni. Habár az igaz hogy nagyobb társaságban félénkebb vagyok meg annyira nem találom a helyem , kisebb társaságban nincs semmi gond.



2017. ápr. 15. 13:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%
Mert a "barátaid" tuskók?
2017. ápr. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én is pont így vagyok ezzel, és én sem vágom :c
2017. ápr. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem a közeli, igazán jó barátokra gondoltam. Hanem egy félig ismeretlen társaságban például.
2017. ápr. 15. 14:06
 4/13 anonim ***** válasza:
69%
Valószínűleg nem vagy érdekes számukra,olyan ember akinek tisztelnék a véleményét.
2017. ápr. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Hűha sokkal okosabb lettem... Esetleg valami tanács hogy ezen hogy tudok változtatni?
2017. ápr. 15. 14:10
 6/13 anonim ***** válasza:
73%
Lehet, hogy van valami benned, a kisugárzásodban vagy a kinézetedben, ami nem szimpatikus. Vagy ha egy összeszokott társaságban te vagy az új tag, akkor lehet ez miatt is.
2017. ápr. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
12%
Tegnap már feltetted ezt a kérdést. Egy szürke egér vagy, akit lexarnak. Nem vagy érdekes, nem tisztelnek. Előző megírta. Mit akarsz még? Te ilyen típus vagy, soha nem leszel a társaság középpontja. Törődj bele!
2017. ápr. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Én is a kisugárzásomra gondoltam, mert más ötletem igazán nincs.

Utolsó,a te életed sokkal jobb lehet :))

2017. ápr. 15. 14:23
 9/13 anonim ***** válasza:
71%
Figyelj, szerintem nem igaz barátok, ne változtass semmin, ha a barátaid lennének, meghallgatnának, neked szentelnék a figyelmüket.
2017. ápr. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
57%

Ha valaki válaszol a kérdésedre, nem reagálj besértődéssel, ezt pedig úgy tudod elérni, hogy átalakítod a gondolkodásodat, ahelyett, hogy besértődnél, újra és újra csinálod, míg egyik nap azt fogod észrevenni, hogy ezek az emberek, csak segítettek neked megtalálni önmagad


A "szinkronizálás" nagyon fontos az életben, hogy megtaláljuk azokat akikkel jól érezzük magunkat, ahelyett, hogy olyanokkal akarnánk jól érezni magunkat akik nem tisztelnek..nyilván néha kell engedni a tartásunkból és elfogadjuk, hogy olyan emberek között kell lennünk akiknek más a világnézetük, minél többet vagy ilyen emberek között annál inkább közelebb kerülsz önmagad megismeréséhez is, ahogyan új szituációkba kerülsz, elemzed esetleg(nem túlgondolni), hogy ezt meg azt, hogyan lehetne, és az 50-100. után már megtanulod


ha nem fogadod el, hogy olyan vagy amilyen attól nem fog javulni, hozd ki a legjobbat azokból a lapokból amiket kaptál

2017. ápr. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!