Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ennyire "mumus" lennék, csak...

Ennyire "mumus" lennék, csak mert nem szeretek bulizni?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok. Az a problémám, hogy folyamatosan elhagynak a barátaim, csak azért, mert nem szeretnék velük eljárni minden pénteken lerészegedni. Ennyire nagy gond lenne ez a mai világban? Nekem az nem szórakozás, hogy már az első órában teljesen ki lennék, aztán minden kancigány megujjaz vagy leszoptat, mint őket. Ráadásul táncolni sem tudok, nem is szeretek. Az alkohol íze sem jön be, most mit tegyem a fejem, hogy mennyire bírom? Nekem ez nem szórakozás... Félreértés ne essék, nem "apáca" vagyok, meg ilyesmi, csak ez kimarad az életemből. Sokkal jobban szeretem az időt a barátommal, a szüleimmel, vagy a nagyszüleimmel tölteni, mert tudom hogy ők legalább szeretnek, elfogadnak és ki tudja, meddig lesznek még itt velem. És nem, tudom hogy később sem fogom meggondolni magam. És nem megy el mellettem a fiatalságom sem, mert nekem ez így teljesen jó, jól érzem magam így, csak zavar, hogy folyamatosan a fejemhez vágják ezt. Olyan nagy gond ez manapság? Egyetem ki fognak nézni emiatt? Ott lehetnek még igazi barátaim?

2017. máj. 7. 19:19
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Fantasztikus lány lehetsz, légy áldott (de ne állapotra. :D). Ilyen nőből kéne több.

29F

2017. máj. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Szórakozásnak vannak normális módjai is. Te nagyon előítéletes vagy, bár ez a korral és azzal, ha bekerülsz egy értelmes társaságba, változhat. Egyetemre sem csak hülyék járnak.

De addig is nyugi, ezen az oldalon túlzás nélkül állítom, hogy szentté avatnak, ha otthon ülsz egész nap, mindenkit utálsz és azon sóhajtozol, hogy milyen szar az élet és mennyire magányos vagy.

2017. máj. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Nem vagyok előítéletes, hanem a mi kis városkánkban bizony ezek történnek, maguk a lányok mondják el mindenkinek, vagy épp valaki felveszi videóra. :) Én nem mondtam hogy magányos lennék, van nekem életem, pár normális barátom, és nem vagyok antiszociális sem. :) Annyit kérdeztem, miért olyan nagy dolog az, hogy kimarad ez az életemből.
2017. máj. 8. 12:13
 14/17 anonim ***** válasza:
44%
Normálisan is lehet bulizni, te kis különleges hópihe. Mint mindennek, a bulizásnak is megvan a maga kultúrája, így valószínűleg az ismerőseid nem tudják azt.
2017. máj. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
43%
az ilyenek mint Te krvázzák le a lányokat akik kicsit is jól érzik magukat;) aztán majd 30 évesen 3 gyerek mellett jön rád a kapuzárási pánik az cink.
2017. máj. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

ha neked íg jó akkor fogadd el, de ne bántson az sem ha mások máshogy érzik jól magukat..

VMi közös tevékenység azért csak kellene , anélkül nehéz tartani a kapcsolatot, menjetek el bowlingozni vagy vmi , vagy beszélgetni akár.

2017. máj. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Példát vehetne rólad a többi korodbeli lány!Ne törődj mással ne ezeknek a gyökereknek akarj megfelelni :D Te életed úgy éled ahogy te akarod.Én 17 vagyok igaz fiú de folyton mentünk mi is bulizni ittunk meg csináltunk minden sz*rt de rájöttem ,hogy nem csak ebből áll az élet.Ez miatt sulit is elcsesztem stb.. Megszakítottam minden ilyen emberrel a kapcsolatot és azóta találtam normálisabb barátokat.Szerintem te is hagyd őket majd előbb utóbb megismerkedsz normálisabb emberekkel és pár év múlva mikor te viszed valamire az életbe ráfognak jönni hogy nekik se azt kellet volna csinálni amiket csináltak mert sehol nemfognak tartani :D
2017. máj. 10. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!