Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti mit gondoltok az olyan...

Ti mit gondoltok az olyan emberekről, akik csesztetik a másikat?

Figyelt kérdés

Iskolában és munkahelyen egyaránt jelen van ez a jelenség.


Amikor az ember még iskolába jár, akkor a tanárok és az osztálytársak részéről, amikor pedig dolgozni a kollégái és a főnöke felől.


Szerintetek nem undorítóak ezek az emberek? Itt most arról van szó, hogy te megfelelsz, és megcsinálsz mindent, és ennek ellenére mégis jön a lecseszés, mégpedig jogtalanul és undorító hangnemben.


Nem igazán tudom megérteni, hogy miért jó ez nekik.


2017. máj. 8. 16:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom élvezik ha fájdalmat okozhatnak valakinek.... legyen az lelki vagy fizikai fájdalom. Örömmel tölti el őket, hogy találtak valakit, akit még maguknál is gyengébbnek, szerencsétlenebbnek éreznek, és ez egyfajta lelki megnyugvást kelt bennük. Én ezt gondolom, nem igazán tudok pontos választ adni, mert én soha nem voltam ilyen, és nem is leszek!
2017. máj. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nincs életük, azzal próbálnak önbizalmat szerezni, ha a másikat csesztetik. Sajnos rengeteg ilyen ember van körülöttem.

,,Csak a sértett ember sérteget."

2017. máj. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mert patkányok, s mert hülyének néznek, meg alsóbbrendűnek.. teljesen természetességgel. :D
2017. máj. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem undorítóak, hanem boldogtalanok, frusztráltak. Azt akarják, hogy a többiek is azok legyenek, ha már ők nem lehetnek boldogok.
2017. máj. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%
Hát hogy gyökerek.
2017. máj. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Csillag901 válasza:
79%
Én sem értem mit élveznek ezen... Igazán elfoglalhatnák magukat mással, pl. olvasás, sport, bármi, vagy mondjuk foglalkozhatnának a saját életükkel és munkájukkal. :D De örülj annak hogy legalább a szemedbe mondják, az mégaljasabb ha az ember háta mögött teszik.
2017. máj. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
fel kell oket hergelni amennyire csak lehet, erdemes visszaszolni marmint a kollegaknak, a fonoknek inkabb ne.
2017. máj. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Több oka is lehet, ahogy leírták.

Engem folyamatosan kipécéztek a tanárok, mert furcsa, fiús kislány voltam, magamnak való, rendszeresen megaláztak (persze az igazán rossz gyerekeket leszrták). Ha pl. más diák beszólt nekem órán, azon is csak nevettek a tanárok, tisztelet a kivételnek. Én úgy látom, mivel a nehézfiúkkal nem tudtak mit kezdeni a tanárok, ezért engem használtak boxzsáknak, meg jó pár másik kevésbé balhés fiút, volt egy igazán sérült fiú, fú na őt sajnáltam, a szünetbe mindig felhergelték a menő fiúk, utána dührohamot kapott és a tanár őt verte, alázta meg.

De volt, hogy engem álltak körbe ezek a menő fiúk és köpködtek meg rugdostak, röhögtek azon, ahogy sírok.

És ezek a r00hadékok szépen felnőnek, és aztán ők siránkoznak majd a legjobban, ha a gyerekeik kifognak hasonló ökröket, amilyenek ők voltak.

2017. máj. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!