Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi volt a legnagyobb vagy...

Mi volt a legnagyobb vagy legmeglepőbb titok, amit egy barátotok megosztott veletek?

Figyelt kérdés
2017. máj. 11. 17:38
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Bevallotta, hogy homoszexuális. Bár az nem volt meglepő, előtte is sejtettem :)
2017. máj. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, jöhetnek még.
2017. máj. 11. 17:44
 3/8 anonim ***** válasza:
44%
Bevallotta, hogy anyámmal is kavar. Bár az nem volt meglepő, előtte is sejtettem :)
2017. máj. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
31%
Bevallotta, hogy medvefarmja van. Bár az nem volt meglepő, előtte is sejtettem :)
2017. máj. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
55%
Van egy német barátom, aki elmondta, hogy az anyja leszbikus és miután elvált az apjától, összeházasodott egy másik nővel O3O
2017. máj. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
67%
Egy barátom elmondta, hogy kicsit jobban élnek mint az átlag, furcsáltam is, hogy én miért nem mehetek át hozzá :D több év barátság után félve áthívott, azt mondta eddig azért nem hívott mert nem akarta, hogy azthigyjem menőzni akar vele. Neki nagy titok volt ezek szerint nekem pedig nagyon meglepő mert nagyon szerényen öltözködött, pedig olyan körülmények között élnek amit én még filmekbe is alig látok :D.
2017. máj. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Jöhetnek még, nagyon érdekesek, a medvefarmost köszönöm, nevettem. Veresegyházi a barátod, mi?
2017. máj. 11. 21:34
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyszer igy tesin nagyban az volt a feladat hogy igy cipeld a masikat a hatadon ... erre futok vele mint a holyo erzek valami budoset mondja a csatorna nezem... mondom jo akkor futas innen ... ora vegen elmondta, hogy hatba fingott ... erre en: gec1 ember legozelebb raszarok a hatadra (nekem ez volt eddig a legnagyobb) 15/f
2017. máj. 15. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!