Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Van még olyan rajtam kívül,...

Van még olyan rajtam kívül, aki nem érzi jól magát a valóságban?

Figyelt kérdés
Általában vidám természetű,barátságos alkat vagyok mindaddig,amíg egy álomvilágot fenn tudok tartani magamban. Viszont amint szemebsülök a tiszta valósággal,sokszor undor érzetem van és olyan mintha nem passzolnék bele ebbe a világba.
2017. máj. 20. 09:09
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
22%

élhetsz álom világban, vagy változtathatod a környezetedet olyanná amilyenre vágysz :)


24F

2017. máj. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
83%

Kisádám, takarodj már innen a fszságaiddal!


Hát, ami azt illeti, én is elég álmodozó típus vagyok, ez tart életben. Sajnos a hétköznapok túl szürkék, kitörni belőlük lehetetlen.

2017. máj. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
15%

2 te meg húzz innen a negatívitásoddal


kérdező én is álmodozó típus vagyok, régen zavartak dolgok

Mára már rájöttem ha szeretnék elérni valamit azért meg kell dolgoznom.

Igaz a környezetembe levő emberek sokszor olyan idióták, mint a kettes, de nem hagyom, hogy visszahúzzanak!

Tényleg úgy van ahogy kiadsam írta, ha változtatni akarsz, akkor időt és energiát kell belefektetned.

Maga a belső szemléleted fontos, de a külső behatások befolyásolnak.

2017. máj. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
Valóban eltűnhetnének már ezek a Szabó Péter hasonmasok... Elotte tudd meg az életét mielott rávágsz egy 1 mondatos bölcsességet. Lehet kiadsam neked összejöttek a dolgok, de másoknak meg lehet nem.fognak és nem, nem azért mert lusta trógerek... De ha Ennyire okos vagy szoftverfejlesztő helyett menj el önkéntes pszichológusnak, és oszd az igét!
2017. máj. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

4 ne verd itt a melled, mert az egyszer valaki beveri a pofád

1 saller? :D

Élőben csicskulnál, monitor mögül van pofád mi? :D

Arra nem gondolsz, hogy vannak nálad erősebbek? :D

2017. máj. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Mert annak aztán több értelme van hogy mindenki azt szajkózza magának hogy jaj az élet sz@r nem tud nekem segíteni senki, mint hogy valaki azt mondja hogy igen, ez rossz de el tudom viselni vagy változtatok az életemen. Honnan is tudjátok hogy szabó péter meg kiss ádám mit élt át? Tudtommal szabó péter hajléktalan is volt...Hülye magyarok...ezért költözik el sok magyar
2017. máj. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
5%
#6 Vannak, de szerintem te nem tartozol közéjük, te kis nyeszlett, pattanásos kocka...
2017. máj. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:
68%

Kedves 7-es... Igen, a te tudtodtal hajléktalan volt... De amit mond a mindenható Peti, az biztosan úgyis van, hiszen ő mondja... Inkább olvass utána, mi ez AZ egész, de NE a Peti honlapján tájékozódj...


Utálom én is az embereket, főleg a magyarokat, de be kell látni, hogy a népesség 90%-nak el van lehetetlenitve az élete. Van néhány, aki az IT-nek köszönhetően jól érzi magát, mint pl. a kiadsam, de nem mindenki lehet egy gép előtt ülő kódmachináló... Aki a történelemhez ért, annak mit mondasz? Ja, hogy légy inkább programozó vagy orvos... Értem. Sajnos a realitás talaján kell élni, AZ pedig szomorú. Hiába jönnek ezek a megmondó emberek, ôk csak AZ elkorcsosult világ hozományái... Végülis MIT hirdetnek? Tudsz változtatni, és változtatnod is kell, vagy pusztulj meg... Ezek a pszichopaták.

2017. máj. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

#9:

nem csak IT-val lehet érvényesülni

villanyszerelő ismerősöm jobban keres, mint én pl

2017. máj. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

8 akarsz egy próbát? :)

Bírom az ilyeneket itt vered a melled, monitor mögül van pofád

2017. máj. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!