Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mennyire néznek hülyének, ha...

Mennyire néznek hülyének, ha megkérem, hogy nyomtassanak ki nekem pár képet? (másolda, ahol váallnak ilyet)

Figyelt kérdés

Itthon van nyomtatónk, de nagyon rossz minőségben nyomtat képet. Arra gondolta., egy pendriveon magammal viszem (pár kedvenc soroztom képét) es vannak ilyen helyek amik válallnak ilyet.

Csak ez mennyire lenne nevetséges? Nézd ez h*lye képet akar a sorozatáról, szánalmas. Más a családjáról,hivatalos ügyeit szeretné előhivni papírra, ez a p*csa meg itt jó módjában evvel állít be, szánalmas.

Persze, persze hogy fizetnek a szolgáltatásért csak ez nagyon vissza tart.

Szerinted nem ciki?(doctor whonsorozatrol lenne szo, es19/lány vagyok)


2017. máj. 22. 10:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire. Én már ezer dolgot vittem, hogy nyomtassák ki. Utcakép, autók alkatrészei, stb.. prezentációhoz kellettek. Nyugi, senki sem fog ferde szemmel nézni rád.
2017. máj. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Semennyire. Ez a munkájuk, ezért vannak.

Láttak ők már több ezer képet. Nem fogja érdekelni őket, hogy te mit nyomtattatsz.

2017. máj. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm Nektek, megnyugodtam :)
2017. máj. 22. 10:15
 4/6 anonim ***** válasza:
Én meleg párokról vittem nyomtatni képet. Nem foglalkoztak vele, még csak pofákat se vágtak.
2017. máj. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne viccelj már, nem érdekli őket, miket nyomtatsz, egész nap ezt csinálják, képet meg szöveget nyomtatnak, másolnak.
2017. máj. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem nézik, hogy mit nyomtatnak. Te fizetsz a szolgáltatásért, ő kinyomtatja és kész, az, hogy mi van a képen, a te privát dolgod, nekik semmi közük hozzá. Ki is csapnám a balhét, ha nekem elkezdene ilyen esetben megjegyzéseket tenni az illető. De ilyenre úgysem lesz példa.
2017. máj. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!