Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Lányok, lemennétek a Balatonra...

Lányok, lemennétek a Balatonra egy sráccal, -akivel még nem találkoztatok- fürdeni, szórakozni kocsival?

Figyelt kérdés
Adott egy srác, akinek kevés az ideje, de szeretne lemenni kikapcsolódni a Balatonra, de ha már megy akkor levinne pár lányt még ingyen, csak hogy ne egyedül menjen autóval és legyen társasága. Ja és nem szexért cserébe. Még mielőtt...

2017. máj. 26. 13:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem, és nem csak azért, mert esetleg (akármilyen) hátsó szándékai lehetnek. Ha még nem találkoztunk, honnan tudjuk, hogy éreznénk magunkat együtt? Lehet nem is élveznénk egymás társaságát, ami azért valljuk be, elég necces lenne egy akár több órás útnál, és egy vagy több együtt töltött napnál.

Nem időhöz kötött, hogy én mikor mennék el valakivel. Olyannal mennék, akit ismerek és akivel jól érzem magam.

2017. máj. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Én biztos nem 😂 19l
2017. máj. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
49%

ez a szituáció pont az a kategória, ami csali, bár lehet, hogy csak te írod le félreérthető szemszögből.


én is ilyen vagyok. sokkal jobban kijövök lányokkal, mint srácokkal, tehát ha kedvem támadna ilyesmihez, szívesebben mennék lánnyal/lányokkal, mindenféle hátsó szándék nélkül, és nekem is elég kevés olyan személyes ismerősöm van, akivel el tudnék képzelni egy ilyen kiruccanást.


viszont az tény, hogy ha lenne ilyen ötletem, akkor mégiscsak ezt preferálnám. másik fél(jelen esetben az én felemről) sem hiányzik az, hogy ingyen fuvarozgatok, szállásolok el egy kvázi ismeretlen csajt, aki ha úgy gondolja, hogy ő otthagy engem, és más társaságot keres, akkor én mit tudok neki csinálni?

mondjam azt, hogy akkor majd hazamész, ahogy akarsz, én meguntam, és elmentem?


ahhoz, hogy valami ilyesmi létrejöhessen, kölcsönös bizalom kell, ami meg elég irreális úgy, hogy még személyesen nem is találkoztunk.



a többi hozzászólónak meg üzenem, hogy egy kicsit erősíteni kellene a lelket, ahelyett, hogy feleslegesen rettegtek mindenkitől, mert egyáltalán nem logikus a dolog.


én is rengetegszer megkaptam már azt, hogy "azért. nem találkoznak velem, mert személyesen nem ismernek". érthetetlen, mert hát ahhoz, hogy személyesen is ismerjen, találkozni kéne...


nem mindenki megerőszakolni akarja az ellenkezű nemű személyt...

2017. máj. 27. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Senki nem attól tart, hogy mindenki megerőszakolja, hanem attól, hogy valaki. Neked persze könnyű befogni a füled, hangosan lalázni, aztán lehülyézni azt, aki valós veszélyben van. Téged nem érint. A többiek ott cseszték el, hogy nőnek születtek, hát ha tudtak ilyen hülyék lenni, akkor így jártak.
2017. máj. 27. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!