Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Félénk vagyok ismerkedni. Mit...

Félénk vagyok ismerkedni. Mit tegyek? (Többi lent) 16/L

Figyelt kérdés

Vannak barátaim és velük jól is érzem magam de ha egy olyan társaságba kerülök ahol nem nagyon ismerek másokat akkor nem merek beszállni a beszélgetésbe, mert úgy érzem hogy idegesítené őket hogy nem is tudom pontosan hogy miről van szó és én csak úgy beleszólók.... Nagyon rossz ez így és szeretnék változtatni csak nemtudom hogy hogyan. :(

Meg ha valakivel kell ismerkedni akkor nem merek kezdeményezni... nem tudom hogy hogyan kezdjem el a beszélgetést! Kérlek írjatok tippeket meg tanácsokat hogy hogyan tudnék változtatni!



2017. máj. 26. 15:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Az emberek nem sértődnek be, hogy beleszólsz a beszélgetésbe.

Majd itt mindenki írja h önbizalomhiányos vagy stb de az igazság az, hogy nem vagyunk egyformák sokan sokféle módon viselkedünk társaságban.


Létezik olyan embertípus aki csendben szemlélődik a háttérben de jobb meglátásai vannak mint a bőbeszédűeknek.


Az ilyenek lassabban gyűjtenek barátokat de kb 30 éves koruktól már vezetnek mind mennyiségben mind minőségben mert hűségesek a viszonylag mélyen gyökerező baráti szálaikhoz.

És ez kompenzálja a "szégyent" hogy nem te vagy a centrum.


Azért begubózni sem kell mert olyanokkal lehet sokszor a legjobbakat cseverészni akiről nem gondolnád.

2017. máj. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Első engem tökéletesen körülírtál:D Mármint a fiatal kori rész:D
2017. máj. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!