Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért vagyok félénk ismerkedni...

Miért vagyok félénk ismerkedni? Többi lent.

Figyelt kérdés
17 éves fiú vagyok. Ha tetszik egy lány, akkor egyszerűen nem merek odamenni hozzá, mert félek az elutasítástól. Attól is félek, hogy esetleg nem gondol helyesnek. Mit kéne tennem, hogy ez jobb legyen? Szívesen beszélgetnék emberekkel, de félek kezdeményezni, és hogy őszinte legyek sok körülöttem a fura lány :(.

2017. máj. 20. 21:14
 1/8 anonim ***** válasza:

Kezdj el önbizalomra gyúrni!

Máshogy nem fog menni.

2017. máj. 21. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Szia. Tudnál nekem képet küldeni? Szívesen megpróbálok segíteni. De ahogy az előttem író is mondta gyurj az onbizalmadra!!
2017. máj. 21. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Légy bátor, legyen önbizalmad! :)
2017. máj. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Esetleg valaki nincs ilyen helyzetben én? Akivel lehetne beszélgetni kicsit erről, vagy másról is.
2017. máj. 21. 18:49
 5/8 A kérdező kommentje:
a mint szó kimaradt, bocsánat :)
2017. máj. 21. 18:50
 6/8 anonim ***** válasza:

Fejleszt az önbizalmad, és ez nem két nap alatt fog menni. Interneten találsz erről infókat, és erre az egészre azért áldoz időt, legalább 1 évet! Én majdnem 2 évig fejlesztettem magam, növeltem az önbizalmam, elkezdtem sportolni, olyan hobbiba kezdtem bele ami érdekelt, és kaptam utána a pozitív dolgokat amik mind feldobták az önbizalmam. Ezzel a kisugárzásom is sokkal jobb lett, fejlesztettem a tudásomat a testbeszédről ami lényegesen sokat számít ismerkedésnél, és meg kell tanulni olvasni belőle!

Az is fontos hogy mosolygósabb alaptekinteted legyen, ne búskomor arckifejezésed mert ettől a kisugárzásod is negatív lesz, és bárki rád néz elmegy tőled az életkedve. Ezekből az apró jelekből is sokkal inkább leolvassák hogy mennyire savanyú ember vagy aki a lányok szemében nem számít embernek. A lányok/nők alapból sokkal inkább észreveszik a kisugárzást mint a férfiak és jobban tudnak olvasni a testbeszédből ez bizonyított tény. Én ezekről rengeteget olvastam.

A másik lényeg, félsz az elutasítástól. Ha ismered a vonzástörvényét és belegondolsz bevonzod magadnak az elutasítást.

Én azért ennek is utánajárnék a helyedben. Youtube.com-n van a Titok című film kb másfél órás, nézd meg, hidd el okulni fogsz belőle.

17 évesen meg aztán bőven van még időd csajozni, majd ha 25 évesen sem lesz senkid akkor jobban ráérsz aggódni.

Nekem 24 évesen lett először barátnőm, bár nem tartott sokáig a kapcsolat de utána volt egy komoly két éves kapcsolatom, és most közel 30 évesen már 2 éves párkapcsolatban élek, eljegyeztem a barátnőmet, és jövő nyárra tervezzük az esküvőt is.

Pár évvel ezelőtt megnéztem a régi képeimet amikor még fingom sem volt a dolgokról bő 18-21 éves korom közt készült képeket, és azokon máshogy néztem ki, más volt az arckifejezésem, sokkal búskomorabb, kövér is voltam, szinte magamra sem ismertem. Amikor megmutattam a jelen barátnőmnek, nem hitt el hogy én vagyok a képeken és megmondta őszintén hogy így sosem kellettem volna neki, annak ellenére hogy a jellemem, a stílusom, a kedvességem, nem változott.

2017. máj. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én is félek, de ha jobban belegondolunk mi történhet? semmi különös max elutasít, vagy kinevet és kibeszéli a barátaival
2017. máj. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szarj erre a sok önbizalom szajkóra!

Az önbizalom az csak negatív dolog lehet!

Tudom miben vagy :tök jó vagy szinte mindenben de a szerénységed azt mondja, hogy neked nem jár olyan jó nő (tuti jó ízlésed van)

Azt ajánlom, hogy szűrd őket a végletekig és csak egy fog fennmaradni a szitán és az legyen a tiéd.

Meg! Ne siess vele mert még elmegy egyetemre meg te is pénzt keresel meg minden aztán addig a távolság elhidegíthet

Ez nem mindig igaz de sokszor bejön aztán akkor neked nehéz lesz újrakezdeni.

Na ég veled!

2017. máj. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!