Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért nem akar velem senki...

Miért nem akar velem senki beszélni, ismerkedni?

Figyelt kérdés

2 éve még teljesen más volt a helyzet. Volt egy gyönyörű barátnőm, pár jó(nak hitt) barátom. Rendben volt az életem. Aztán ez egy csapásra megváltozott. Elvesztettem a barátnőmet, és szépen sorban a barátaimat is. Persze sokat beszélgettem új emberekkel, megismertem valakit, akivel teljesen egy hullámhosszon voltunk. Ő is akart engem, én is őt. Viszont el volt jegyezve, én meg nem engedtem a csábításnak. Sajnos benne is óriásit csalódtam... Azóta egy lefelé ívelő spirálban vagyok: se kapcsolat, se barátok. És nem tudok kitörni, mintha taszítanám az embereket. Pedig nem ömlesztem rá a "sirámaimat" az emberekre.

Sportolok, van hobbim és munkám is. Társadalmilag viszont egyre csak zuhanok.


2017. máj. 27. 11:42
 1/2 anonim válasza:

Szerintem kezd nyitni az emberek felé ha nem hagyák keress olyat aki barátságos meglátod hamar lesznek barátaid és a barátnő dolog is megfog oldódni majd újra megismersz valakit és ki ismered annyira hogy ne okozzon csalódást és fájdalmat ezt nem tapasztalatból mondom de nekem csomó barátom van barátom nincs de egyszer talán lessz.Remélem segíthettem neked!

Sok sikert!💜

2017. máj. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 atesz763 ***** válasza:
hát sok féle személyiség létezik lehet te épp olyan vagy aki a kutyát sem érdekli DE sose erre gondolj mert lehet hogy csak épp nem jönnek össze kapcsolatok és majd egyszer jobb lesz
2017. jún. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!