Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért nem akar velem beszélni...

Miért nem akar velem beszélni senki? 16f

Figyelt kérdés
Egy jó darabig nagyon visszahúzóckodó voltam de mióta középsuliba járok próbálok aktívabb lenni és nagyon sokat fejlődtem, de valamiért nem akar engem befogadni igazán senki sem. mit csináljak végre hogy befogadjanak? ahol csak lehetőségem van rá ismerkednék beszélgetnék stb de egyszerűen nem tudok mert vagy csak oltogatnak, vagy kisemmiznek, stb.. mit csináljak hogy végre befogadjanak??
2016. dec. 3. 18:42
 1/2 anonim válasza:
Hany cm vagy ? Verekedtel mar a haverjaid elott ? Sovany vagy ? Ezekre adj valaszt es talan tudok segiteni.
2016. dec. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát ez azért sokmindentől függ. Pl te magad milyennek tartod magad, mi érdekel, a suliban kikkel próbálsz barátkozni, stb. Nagyon kevés információt adtál meg.
2016. dec. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!