Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Teljesen elástam magam?

Teljesen elástam magam?

Figyelt kérdés

Volt egy gimis buli ahol egy éjszaka alatt...5sráccal táncoltam és 4gyel pedig smároltam (valakivel kicsit több volt...)

Megbántam a dolgot de változtatni már nem tudok sajnos. Aznap este az egyik baratnőmet is "elvesztettem", mert én is csókolóztam azzal a Sráccak akivel neki aznap este az egyik csókja volt.

Van esély arra, hogy ezt a gimiben elfelejtsék és ne én legyek a "a ribi a buliból"? Lehet még esélyem suli társnál?

(Öszinte véleményeket légyszi!!)



2017. máj. 28. 14:04
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
44%
K.va vagy most ezen mit szépítsünk?
2017. máj. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
78%
Ha nem kamu, akkor meg...hát még a herpesz sem visszatartó erő?
2017. máj. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nem k..rva, csak idióta.
2017. máj. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Kérdező itt ezért mindenki le fog k*rvázni, jobb lett volna ha ki sem írod a kérdést.

Ilyeneket én is csináltam még régen részegen, néhányan le is r*b@ncoztak de hát kit érdekel... tizenévesen mindenki csinál hülyeségeket. Aki nem, az meg jön ide nyafogni hogy nincs élete meg 25 éves létére el akar kezdeni bulizni mert nem volt tinédzserkora. Most attól mert smárolsz egy buliba 4 gyerekkel meg táncolsz 5-el, nem történik semmi. Vannak normális ismerőseim, bulizni nem jártak, nem ittak, nem drogoztak, rendesen tanultak stb. ,,komoly" kapcsolat (18 évesen) aztán érettségi után jöhet a gyerek. :D Na ez ilyenek cseszik el az életüket.

2017. máj. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ne parázz, elfelejtik amint valaki (többen) gázosabb dolgokat csinál.. mindenesete mindenki annyit ér, amennyiért ,,odaadja magát,,.. most még nincs veszve semmi!
2017. máj. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!