Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Van itt olyan aki magányosan...

Van itt olyan aki magányosan él évek óta és jó neki így?

Figyelt kérdés
Egyedül halok meg mert többbetegségem van, túl kicsi vagyok és dagadt. A stílusom sem szeretik mások mert szerintük túl "sötét". Úgy terveztem hogy majd lessz egy jó kis munkám, egy kutyám/macskám hogy legyen kivel törődnöm és egyedül fogok élni. Szerintetek így is lehet jó életem? Barátaim sincsenek és ehez hozzá szoktam, szűz vagyok szóval a testi kapcsolat hiánya is normális, nem nagyon szoktak velem törödni ezért a kis állattól kapott szeretet is elég lenne. Van itt olyan aki így él?

2017. máj. 31. 19:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Vannak barátaim, sok haver ismerős, minden, néha még is kicsit magányosnak érzem magam.
2017. máj. 31. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy, hogy más hogyan él... Az a nagy kérdés, hogy TE így lennél-e egyensúlyban, tudnál-e így is őszintén boldog, elégedett lenni, vagy csak valahogy máshogyan?

Ha máshogyan, akkor pedig küzdj érte, hogy hellyel-közzel megvalósítsad, különben öreg korodban csak az elszalasztott időre emlékezhetsz majd vissza, amit már nem lehet visszacsinálni!

2017. máj. 31. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
nem mondom magam magányosnak. társasági életből bőven elég az amit a melóhelyemen kapok nap mint nap.
2017. máj. 31. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Milyen betegségek? Túl kicsi és dagadt? :D Ez számokban mérve mit is takar? Kissé túlkorainak érzem ezt az öntemetést. Amugy nem lesz jó, nagyon hamar megunod és beleörülsz ebbe, az embernek azért ennél többre van szüksége. És ha a kisállatok egy dekád mulva eltávoznak, mihez kezdesz kb öngyilkos szintre süljedsz? Miért nincsenek barátaid? Mikor és hogy jutottál idáig?
2017. máj. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem fogok megöregedni. Elvégzem a sulit, pár évig ovónő leszek majd 30-40 között megveszem a sírom hogy másnak ne kelljen.
2017. máj. 31. 19:34
 6/11 A kérdező kommentje:
Szinte vak vagyok. 10cm a látó távolságom vagy talán már kevesebb. Epilepsziásan születtem de tavaly papírt is kaptam hogy gyógyult vagyok. Viszont még mindig remegek néha és stressz helyzetben rosszul leszek.
2017. máj. 31. 19:38
 7/11 A kérdező kommentje:
Csak akkor vannak "barátok" ha valaki a környezetemben magányos és kell valaki. Sosem volt még igazi barátom. Nem is tudom hogy kéne viselkedie egy barátnak. Én agyon babisgatom míg a másik palira vesz.
2017. máj. 31. 19:40
 8/11 A kérdező kommentje:
152cm 52kg vagyok csak ez le maradt. A testtömeg index szerint ez jó de az csak statisztika.
2017. máj. 31. 19:43
 9/11 anonim ***** válasza:

24 éves vagyok, 19 évesen költöztem el otthonról és azóta is egyedül élek. Imádom, egyszreűen én csak így tudok élni. Nem is tervezek sem családot sem kapcsolatokat. Nincsennek barátaim, nem is voltak, de nem is hiányzik.

Ha neked ez így megfelel (bár az írásodból nem ez jön le) akkor nincs ezzel gond, ha meg nem akkor változtass!

2017. máj. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Durva, vagy is a 30-40évesen a sír vétel meg az ilyenek. És legalább csúny is vagy? Vagy van még valami ami miatt nem érzed jól magad?
2017. máj. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!