Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Van itt olyan aki magányosan...

Van itt olyan aki magányosan él évek óta és jó neki így?

Figyelt kérdés
Egyedül halok meg mert többbetegségem van, túl kicsi vagyok és dagadt. A stílusom sem szeretik mások mert szerintük túl "sötét". Úgy terveztem hogy majd lessz egy jó kis munkám, egy kutyám/macskám hogy legyen kivel törődnöm és egyedül fogok élni. Szerintetek így is lehet jó életem? Barátaim sincsenek és ehez hozzá szoktam, szűz vagyok szóval a testi kapcsolat hiánya is normális, nem nagyon szoktak velem törödni ezért a kis állattól kapott szeretet is elég lenne. Van itt olyan aki így él?

2017. máj. 31. 19:21
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Hallgasd meg a Ladánybene 27 Ha van még a világon c. dalát, jobb kedved lesz tőle, és igazából Neked szól.


Ha nem érintett meg a dal, mert komoly ember vagy, akkor a Sziámi: Ha c. dalát hallgasd meg.


Utána beszélhetünk a fiatalkori öntemetésedről. Írj privit.


Megjegyzem, ha nem kezdesz vmit magaddal, a hátra lévő életed nem csak hosszú lesz, de borzasztóan unalmas is.


Üdv Ԙ

2017. jún. 1. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!